Győr, 2000. szeptember 30., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló, A-csoport:

gólszerzők: Kenesei (31.), Farkas B. (80.), illetve Seper (84.),
    sárga lap: Stark (9.), Bognár (45.), illetve Juhász (10., 71.)

Győri ETO:
    Posza - Bognár, Stark, Böjte, Vasas - Mracskó, Győri, Rósa (Nagy L., 72.), Károlyi - Baumgartner (Farkas B., 64.), Kenesei

Haladás:
    Takács - Tebeli, Némethy, Juhász, Simon (Nagy G., a szünetben) - Kaj (Bodor, 60.), Halmosi, André, Flavio Pim (Seper, a szünetben) - Nelio, Alex

31. perc: Vasas az alapvonalig vezette a labdát, majd középre gurított, ahol a magára maradt Kenesei ballal a bal sarokba helyezett (1-0).
    71. perc: Juhász a félpályánál buktatta Vasast, amiért megkapta második sárga lapját, ami azt jelentette, hogy a védőnek idő előtt kellett elhagyni a pályát.
    80. perc: Kenesei ki a nagy lendülettel érkező Farkast, aki a jobb felső sarokba lőtt (2-0).
    84. perc: André baloldali szögletére Seper kitűnő ütemben érkezett és élesen a kapu bal alsó sarkába fejelt (2-1).
    91. perc: Böjte a 16-oson belül elhúzta Halmosi lábát, a megítélt büntetőt Nélio értékesítette (2-2).

Mérsékelt színvonalú mérkőzésen a Haladás 10 emberrel szerencsésen mentett 1 pontot.