Nyírség-Spartacus FC - Győri ETO FC 2 : 0 17:00

Nyíregyháza, 2000. június 22. szombat (tud) - Labdarúgó NB I., alapszakasz, 1. forduló, A-csoport:

Nyírség-Spartacus FC - Győri ETO FC 2-0 (2-0)
    gólszerzők: Zováth (38.), Csernijenko (45.)
    sárga lap: Szatke (54.), illetve Vámosi (3.), Mracskó (40.), Kenesei (43.), Böjte (77.), Bognár 93.

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. - Túróczi, Kondora, Lilik, Karkusz, Novák (Károlyi, 61.) - Csernijenko (Fülöp, 83.), Kulcsár (Gerliczki 95.)

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi (Oross, 70.), Böjte, Vasas - Mracskó, Győri, Erős, Rósa - Nagy L. (Majchrovics, 53.), Kenesei

38. perc: a vendégvédelem röviden szabadított fel, Csernijenko Zováth elé talpalta a labdát, s ő 10 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).
    45. perc: Kondora jobbról remekül ívelt középre, a jó ütemben felugró Csernijenko 10 m-ről fejelt a kapuba (2-0).

Az inkább küzdelmes, mint színvonalas találkozón a több helyzetet kidolgozó hazaiak megérdemelten szerezték meg győzelmet.