Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Újpest FC 1 : 1 17:00

gólszerzők: Kovács B. (24. - öngól), illetve Kovács Z. (12.)
    sárga lap: Bonchis (49.), Gaál (69.), Kocsárdi (85.), illetve Kopunovics (90.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I., Strasser, Filó - Szőke, Nagy L. (Bonchis, 26.), Balog, Gaál (Babati, 69.) - Szabó Cs., Győri (Sebők, 46.)

Újpest:
    Bíró - Tamási, Kovács P., Szlezák - Kovács B., Jenei (Kerényi, 83.), Szélesi, Csillag (Zimmermann, 33.), Lőw - Kopunovic, Kovács Z.

3. perc: Nagy 17 m-ről kapásból lőtt az újpesti kapu fölé.
    12. perc: Lőw indította lesgyanús helyzetben Kovácsot, aki a kifutó Vlaszák mellett 12 m-ről gurított a kapuba (0-1).
    18. perc: Gaál 8 m-ről ordító helyzetben a bal kapufa mellé lőtt.
    24. perc: Filó fejese Kovács B.-n megpattanva az elmozduló Bíró mellett a bal felső sarokba hullt (öngól, 1-1).
    30. perc: Kovács Z. futotta le a ZTE védelmét, de közeli lövését Vlaszák lábbal hárította.
    75. perc: Zimmermann 27 m-es lövése egy védőn megpattant, de Vlaszák így is biztosan hárított.
    80. perc: Kovács Z. lépett ki a hazai védők közül, de Vlaszák remek kivetődéssel hárítani tudott.

Alacsony színvonalú, közepes iramú játék után a tavasszal gyengén szereplő két csapat találkozóján igazságos döntetlen született.