gólszerzők: Szamosi (8.), Illés (27.), Kincses (52.), illetve Takács Gy. (84.)
    sárga lap: Komlósi (29.), Kincses (45.), illetve Takács V. (65.)

MTK:
    Babos (Rédei, 82.) - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Vörös - Madar, Illés, Halmai, Kincses - Kenesei (Czvitkovics, 79.), Ilea (Juhász, 59.)

Diósgyőr:
    Ciric - Takács V., Harnócz, Pozder - Szakos, Lipták, Filipovic, Lippai (Takács Gy., 82.), Kákóczki (Vanczák, 75.) - Raican (Konyha, 54.), Cupik

8. perc: Szamosi végzett el szabadrúgást 20 m-ről: a védő középre tartó lövése után Ciric beejtette a labdát a kapuba (1-0).
    25. perc: Cupik 25 m-es lövését Babos látványos vetődéssel védte.
    27. perc: Vörös húzott el a jobb szélen, laposan középre gurított, Kenesei közeli lövését Ciric kiütötte, a védők röviden szabadítottak fel és Illés 16 m-ről kapásból a jobb sarokba lőtt (2-0).
    52. perc: Madar ívelt a bal oldalról középre, és Kincses 8 m-ről, fejjel a bal sarokba csúsztatta a labdát (3-0).
    57. perc: Illés ugratta ki Kincsest, a középpályás kicselezte Ciricet, majd ballal 10 m-ről a kapufát találta el.
    84. perc: Cupik húzott el a jobb szélen, átívelt a hosszú oldalra, és a másfél perccel korábban beállt Takács Gy. 5 m-ről a cserekapus Rédei mellett a kapu közepébe fejelt (3-1).

Az MTK végig irányította a játékot, és nagyon sportszerű mérkőzésen magabiztosan győzte le a diósgyőrieket.