Dunaújváros, 4000 néző, V: Bede
    gólszerző: Tököli (33.)
    sárga lap: Kiss Gy. (30.), illetve Vasas (58.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Zavadszky, Salamon, Éger, Kóczián (Nikolov 65.) - Komódi (Nicsenko a szünetben), Lengyel (Nagy T. a szünetben), Kiss Gy., Rósa - Orosz, Tököli

Győr:
    Posza - Bognár Zs., Győri, Bajusz, Salagean (Károlyi a szünetben) - Mracskó, Baumgartner (Nagy L. 79.), Erős, Vayer - Herczeg (Ferenczi a szünetben), Vasas

10. perc: Kiss Gy. jobboldali szögletét Orosz 10 m-ről a földre fejelte, ahonnan a felső lécre pattant a labda.
    33. perc: Komódi ugratta ki Tökölit a lesre játszó vendégvédők között, Posza feleslegesen futott ki kapujából, s a dunaújvárosi csatár higgadtan 18 m-ről ballal a győri kapus mellett gurított az üres kapuba (1-0).
    56. perc: Szöglet után Nagy T. és Orosz is helyzetbe került, utóbbi Salamon elé tálalt, aki óriási helyzetben mellé lőtt.
    59. perc: Kiss Gy. szabadrúgását Tököli 5 m-ről fejelte kapura, Posza bravúrral védett.
    68. perc: Orosz tette vissza Zavadszkynak a labdát, aki 14 m-ről nagy helyzetből a kapu mellé lőtt.
    74. perc: Mracskó 20 m-es lövését Rabóczki szögletre mentette.
    88. perc: Vayer lépett ki a hazai védők között, bal lábbal elgurított a kimozduló Rabóczki mellett, de a labda a kapufa tövére pattant.

Hatalmas fölényben játszott a bajnok Dunaferr. A hazaiak rengeteg helyzetet alakítottak ki, de azokból csak egyet tudtak értékesíteni és ez az utolsó pillanatban majdnem két pontjukba került.