Győri ETO FC - Nagykanizsa-LinAir FC 4 : 0 19:00

Győri ETO FC - Nagykanizsa-Linair FC 4-0 (3-0)
    Győr, 2500 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Herczeg (35.), Ferenczi (36.), Baumgartner (40.), Nagy L. (80.)
    sárga lap: Szabó Z. (11.)
    csere: Salagean helyett Vayer (65.), Erős helyett Nagy L. (68.), illetve Agic helyett Farkas (a szünetben), Szabó Z. helyett Cs. Horváth (75.), Mikler helyett Visnovics (84.)

35. perc: Herczeg futotta le a vendég védelmet, s a Kónyáról kipattanó labdát 10 m-ről a jobb alsó sarokba vágta (1-0).
    36. perc: Ferenczi ugrott ki az egymásra váró nagykanizsai védők között és 16 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (2-0).
    40. perc: Ferenczi átadását követően Baumgartner egy csel után a bal alsó sarokba helyezte a labdát (3-0).
    80. perc: Mracskó jobboldali beadását Nagy L. 11 m-ről lőtte a kapuba (4-0).

Közepes iramú, alacsony színvonalú mérkőzésen a Győr Herczeg vezérletével - helyzetei alapján - akár kétszámjegyű győzelmet is arathatott volna a Nagykanizsa ellen, amely a labdarúgás egyetlen elemében sem ütötte meg a magyar élvonal szintjét.