ETO FC Győr - Nagykanizsai Olajbányász SE 1 : 2 16:00

G.: Tóth (65. p.), ill. Kiss (10.), Füipovics(15., 11-esből).
    Jó: DisztI, Radics, ill. Kepe, Filipovics, Fehér.
    ETO FC Győr: DisztI — Kuttor, Ja- godics, Radics — Farkas, Árgyelán (Popescu, 46.), Korsós (Tóth, 46.), Hajszán, Bordás — Hámori, Mikóczi
    Nagykanizsai Olajbányász: Csáki — Szalai (Dudás, 52. p.), Kiss, Kepe — Farkas, Iványi, Hegedűs, Agics, Fehér (Vidóczi, 88.) — FUipovics,Fuisz.
    A kényelmes tempóban kezdő Győrrel szemben a Nagykanizsa bátor támadójátékkal válaszolt és a 8. percben csak a szerencse mentette meg DisztI kapuját a góltól. A 10. percben azután a győri kapus is tehetetlen volt Kiss lövésével szemben, aki 12 m-ről talált a bal sarokba (0— 1). A 15. percben a kitörő Fuisznak DisztI elhúzta a lábát és az érte járó jogos büntetőt Filipovics a jobb sarokba vágta(0— 2). A 65. percben szépített az; ETO. Kuttor jobbról középre ívelt, és Tóth 5 m-ről a jobb sarokba fejelt (1— 2). Megérdemelt a kulturált futballt játszó vendégek sikere a formán kívüli hazai csapattal szemben.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1994-11-21