gólszerzők: Csiszár (6.), Herczeg (63.), Vayer (87.), illetve Waltner (8.)
    sárga lap: Bajusz (50.), illetve Lőw (84.)

Győr:
    Posza - Böjte, Győri, Bajusz - Mracskó, Csiszár, Kiser, Erős (NagyL., 74.), Vasas (Salagean, 90.) - Herczeg (Vayer, 85.), Ferenczi

Újpest:
    Bíró - Kiskapusi, Szlezák, Szélesi - Pető, Kerényi (Csillag, 76.), Lőw, Dvéri, Tóth N. - Waltner (Kopunovics, 80.), Kovács Z.

2. perc: Waltner 12 m-es lövését Posza ütötte ki.
    5. perc: Mracskó indította Kisert, aki 13 m-ről kapura lőtt, a labda Bíróról perdült a kapu mellé.
    6. perc: Csiszár 20 m-es lövése Bíró mellett vágódott a kapuba (1-0).
    8. perc: Győri a hazai térfél közepén Waltnerhez passzolt, aki kapura vezette a labdát, majd 10 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-1).
    15. perc: Kovács Z. egy szép csel után 5 m-ről a jobb kapufát találta el.
    41. perc: Mracskó ívelését Ferenczi 5 m-ről fejelte kapura, Bíró vetődve szögletre hárított.
    73. perc: Vasas baloldali beívelését Győri fejelte középre, és a berobbanó Herczeg 3 m-ről fejelt az újpesti kapuba (2-1).
    87. perc: Vayer 22 m-es szabadrúgást csavart a kapu bal alsó sarkába (3-1).

A magyar átlagot meghaladó színvonalú, küzdelmes mérkőzésen az első félidő kiegyenlített játékot hozott. A szünet után a hazaiak akarata érvényesült, és megérdemelten győztek.