2018.05.05, 17:23
    Budapest, 2000. március 11., szombat (MTI) - Labdarúgó PNB, 21. forduló:

Ferencvárosi TC-Vác FC 8-0 (5-0)
    Üllői út, 5207 néző, V: Hajdó
    gólszerzők: Koller (10. - öngól), Horváth P. (12., 69.), Bárányos (18.), Váczi (27.), Tóth M. (37., 56.), Földvári (84.)
    sárga lap: Földvári (53.), illetve Ráki (20.), Somogyi (29.)

FTC:
    Szűcs L. - Lakos - Szűcs M. (Lilik, 73.), Nagy N. - Földvári, Csoknay, Váczi (Vén, 62.), Füzi - Bárányos (Schultz, 62.), Horváth P., Tóth M.

Vác:
    Telek - Ráki, Koller, Burzi, Somogyi (Szász, a szünetben) - Sováb (Prukker, 23.), Andrássy, Nagy T., Bucsi (Hadás, a szünetben), Szűcs - Gasparik

10. perc: Horváth P. az ellenfél térfelén szerzett labdát, majd egy remek cselsorozat után 8 m-ről, balról a kapu elé lőtt, s a labda Koller lábáról pattant saját kapujába. Öngól (1-0).
    12. perc: Tóth M. balról, élesen lőtt középre, Horváth P. mellel maga elé tette a labdát és középről, 10 m-ről a kapuba lőtt (2-0).
    18. perc: Füzi ívelt balról a hosszú oldalra, Bárányos éles szögből, 8 m-ről, egyből a jobb alsó sarokba továbbított (3-0).
    27. perc: Horváth P. remek ütemben gurított Váczi elé, aki három lépés után középről, 8 m-ről a bal alsó sarokba passzolt (4-0).
    37. perc: Füzi pontos labdáját Tóth M. 7 m-ről fejelte a vendégek kapujába (5-0).
    48. perc: A szünetben Bucsi helyett pályára lépő Hadár rúgást kapott a lábára, nem tudta folytatni a játékot, s mivel a vendégek mindhárom cserelehetőségüket kihasználták, a mérkőzés további részében emberhátrányban játszottak.
    56. perc: Földvári jobbról ívelt középre, Tóth M. védhetetlenül fejelt a léc alá (6-0).
    69. perc: Gyors ellentámadás végén Tóth M. gurított középre, Horváth P. pedig 5 m-ről a kapu közepébe pofozta a labdát (7-0).
    84. perc: Földvári szerelt le egy váci védőt és a 16-os vonaláról, középről a bal alsó sarokba talált (8-0).

Megerőltetés nélkül könnyedén győzte le a Ferencváros a sportszerűen, de gyengén játszó fiatal váci csapatot.