MTK Hungária - Nagykanizsa-LinAir FC 3 : 1 17:00

MTK Hungária FC - Nagykanizsa-Linair FC 3-1 (2-0)
    gólszerzők: Kenesei (16.), Gusatu (24.), Elek (79.), illetve Popovics (58.)
    sárga lap: Kónya (76.)

MTK:
    Babos - Komlósi, Kuttor (Schindler, 57.), Szamosi, Elek - Erős (Vörös, 57.), Halmai, Illés - Kenesei, Gusatu (Balaskó, 70.), Madar

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Farkas, Szalai, Popovics, Pálfi - Agics, Kónya, Mikler (Svélecz, a szünetben), Gordian - Azoitei, Szabó Z. (Visnovics, a szünetben)

9. perc: Kenesei átadását Gusatu a kaputól 10 m-re levette, majd két csel után nagy helyzetben lőtt, de Gelencsér bravúrral hárított.
    16. perc: Erős tört be a nagykanizsai büntetőterületre, lövése a védőkről lepattant Kenesei elé, aki egyből a kapu közepébe bombázott (1-0).
    24. perc: Madar remek ütemben indította Illést, aki a balösszekötő helyéről keresztbe játszott, s az érkező Gusatu 3 m-ről, nehéz szögből lőtt a kapuba (2-0).
    45. perc: Elek bal oldali beadását Kenesei a jobbösszekötő helyén levette, majd a hosszú sarkot vette célba, de labdája a jobb kapufáról a mezőnybe vágódott.
    52. perc: Erős balról ívelt középre, Kenesei kapásból lőtt, Gelencsér ritkán látható bravúrral szögletre mentett.
    58. perc: egy jobboldali beadás után Popovics teljesen egyedül maradt, s 10 m-ről, jobbal a tehetetlen Babos mellett talált a kapuba (2-1).
    77. perc: Madar 17 m-es lövése a jobboldali kapufáról vágódott ki.
    79. perc: Madar végzett el bal oldalról szögletet, Balaskó az ötösön tovább fejelte a labdát, amit Elek közelről a kapuba bolintott (3-1).

Az MTK sokat könnyelműsködött, de magabiztos győzelméhez így sem férhetett egy pillanatig sem kétség.