Nagykanizsai Olajbányász FC - MTK Hungária 1 : 1 17:00

2018.09.11, 12:39
    Nagykanizsa, 1999. augusztus 20. péntek (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 3. fordulójában:

Nagykanizsai Olajbányász FC-MTK Hungária FC 1-1 (1-1)

Nagykanizsa, 8000 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Horváth Gy. (40.), illetve Illés (37.)
    sárga lap: Zahorecz (13.), Panghy (58.), illetve Szamosi (15.), Helder (72.), Komlósi (79.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Panghy - Pálfi, Zahorecz, Crnomarkovics - Farkas J., Horváth Z. (Marinkovics, 60.), Agics, Gordian (Svélecz, 65.) - Horváth Gy., Kerekes (Szőcze, 85.)

MTK:
    Babos - Farkas, Komlósi, Kuttor, Szamosi (Elek, a szünetben) - Erős (Egressy, 70.), Illés, Halmai - Madar Cs. (Kenesei, 38.), Ilea, Helder

19. perc: Baloldali vendégtámadás végén a védőkről lepattanó labdát Erős 17 m-ről lőtte a bal kapufa mellé.
    27. perc: A bizonytalankodó hazai védők hibáját kihasználva Ilea lőtt kapura, de 15 m-es próbálkozását Kovácsevics szögletre tenyerelte.
    37. perc: Helder a bal oldalról Illéshez játszott, aki egy lépés után 15 m-ről csavart Kovácsevics mellett a hálóba (0-1).
    40. perc: Horváth Gy. 22 m-ről váratlanul lövésre szánta el magát és labdája a meglepett Babos mellett a kapu bal oldalába vágódott (1-1).
    54. perc: Gyors nagykanizsai támadás végén Kerekes éles szögből leadott 7 m-es lövését ütötte ki Babos.
    59. perc: Kenesei 28 m-es szabdarúgását tolta szögletre Kovácsevics.
    73. perc: Marinkovics 24 m-es lövését védte szögletre Babos.

A nagy érdeklődéssel várt találkozón az újonc Nagykanizsa végig méltó ellenfele volt a tavalyi bajnoknak, így a döntetlen igazságosnak mondható.