Diósgyőri FC - Debreceni VSC 0 : 1 14:30

Diósgyőr, 4000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Sabo (75.)
    sárga lap: Vitelki (30.), Frunza (56.), illetve Vadicska (40.), Bagoly (87.), Szatmári (90.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Pozder - Harnócz, Kunzo - Herczku, Filipovics (Frunza a szünetben), Lippai, Ganea - Cupik (Radu 66.), Konyha, Vitelki (Kákóczki a szünetben)

Debrecen:
    Téglási - Bodnár, Gojan, Vadicska, Szatmári - Bernáth (Dobos 38.), Zahorecz, Bagoly, Böőr - Ulveczki (Sabo 34.), Siklósi (Várszegi 83.)

5. perc: Herczku az alapvonalról visszagurított Vitelki elé, de a középpályás a 11-es pontról magasan kapu fölé lőtt.
    25. perc: Pozder saját 16-osán elvesztette a labdát, Ulveczki csapott le rá, lövését Nagy Z. kiütötte.
    43. perc: Bagoly futtából 18 m-ről a bal felső sarok fölé bombázott.
    44. perc: Vitelki baloldali beadását Konyha lekezelte, fordulásból lőtt, ám Téglási vetődve tisztázott.
    62. perc: Siklósi szabadrúgásból, 19 m-ről nem sokkal csavarta a labdát a bal felső sarok fölé.
    75. perc: Sabo kényszerítőzött Bagollyal, a visszakapott labdával kilépett a védők közül, lövése Nagy Z.-ről visszakerült hozzá és másodszorra estében, 8 m-ről az üres kapuba helyezett (0-1).
    90. perc: Gyors debreceni ellentámadás végén Zahorecz hagyta faképnél a hazai védőket, nagy helyzetből leadott lövését Nagy Z. védte.

A diósgyőriek nem tudták megismételni szombati teljesítményüket, a Debrecen végig átgondoltabb futballt játszott, és rászolgált a 3 pontra.