Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 2 : 3 17:00

2018.09.14, 20:14
    Wukovics László utolsó NB I-es bajnoki mérkőzése.

2018.06.26, 14:49
    Budapest, 1999., december 18., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 15. fordulójában elmaradt mérkőzésen:

Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 2-3 (0-1)
    Bozsik-stadion, 5000 néző, V: Arany
    gólszerzők: Plókai (51.), Pintér (59.), illetve Horváth P. (44.), Tóth M. (87., 89.)
    sárga lapok: Plókai (80.), illetve Jagodics (29.), Nagy N. (52.), Fülöp (75.)

Kispest:
    Vezér - Plókai, Hungler, Szekeres - Pintér, Szekér, Téger, Szabó T., Lóczi - Fehér (Domokos 76.), Wukovics

FTC:
    Szűcs L. - Lilik, Jagodics, Baranyai, Nagy N. - Halgas (Sallai 88.), Bárányos (Kulcsár 85.), Kriston, Schultz (Fülöp 63.) - Horváth P., Tóth M.

6. perc: Wukovics ugrott ki a 16-osnál, mindenkit kicselezett, még Szűcs L. kapust is, amikor szerelték, majd a kipattanót Pintér lőtte rá, és Szűcs bravúrral lábbal a kapufára tolta a labdát.
    22. perc: Szabó T. átadásával Wukovics lépett ki a védők közül a jobbösszekötő helyén, kissé kisodródott, s lövését Szűcs hárította.
    26. perc: Nagy N. élesen középre lőtt labdáját Tóth M. óriási gólhelyzetben az ötösön elvétette.
    29. perc: Szabó T.-t Jagodics a 16-os jobboldali sarkánál buktatta. Arany 11-est ítélt, a büntetőt Hungler a jobb sarokra lőtte, de Szűcs L. vetődve megfogta a labdát.
    44. perc: váratlan ellentámadás végén vezetést szerzett a Ferencváros: a középen kiugró Horváth P. még Vezért is elfektette, majd 10 m-ről az üres kapuba lőtt (0-1).
    53. perc: Lóczi 25 m-es bombáját Szűcs L. kiütötte, s az érkező Plókai 10 m-ről a kapuba talált (1-1).
    59. perc: Wukovics labdájával Pintér kirobbant a védők közül, s 13 m-ről a tehetetlen Szűcs L. mellett a léc alá bombázott (2-1).
    71. perc: szabadrúgást követő kavarodás után Tóth M. az ötösről a mérkőzés legnagyobb helyzetét hagyta ki, Vezért találta telibe.
    87. perc: szöglet utáni kavarodásból Tóth M. 10 m-ről a bal sarokba lőtt (2-2).
    89. perc: a csereként beállt Kulcsár jobbról középre lőtte a labdát, amibe Tóth M. beletette a lábát, s a labda a jobbra mozduló Vezér mellett a bal sarokba hullott (2-3).
    90. perc: Tóth M. perdítését Fülöp átvette, kicselezte Hunglert, majd 12 m-ről a bal sarok mellé gurított.

Alacsony színvonalú, de fordulatokban bővelkedő találkozón a Ferencváros bravúros hajrával szerezte meg a 3 pontot az ősz utolsó mérkőzésén.