gólszerzők: Vayer (23.), Nagy L. (51.), illetve Illés (12., 30.), Vörös (81.)
    sárga lap: Szamosi (10.), Kuttor (87.)

Győr:
    Posza - Csiszár, Vámosi, Stark - Böjte, Nagy L. (Sütöri, 86.), Kiser, Győri, Vasas, Vayer - Herczeg (Markovics, 75.)

MTK:
    Babos - Fehér (Egressy, 77.), Kuttor, Kovács (Komlósi, a szünetben) - Erős, Halmai, Illés, Madar, Szamosi - Kenesei, Preisinger (Vörös, 53.)

2. perc: Illés nagyszerű ütemben lépett ki a győri védők között, de 12 méteres lövése a jobb kapufa mellé szállt.
    12. perc: Illés 10 méteres lövésébe Posza belevetődött, a labda visszapattant a középpályás elé, aki közelről a hálóba lőtt (0-1).
    16. perd: Stark 22 méteres szabadrúgását vetődve védte Babos.
    23. perc: Kuttor rossz hazaadása után Babos felszabadítása saját védője hátára pattant, az ajándéklabdával Vayer a kapuig gyalogolt (1-1).
    30. perc: Illés kényszerítőzés után már csak Poszával állt szemben, átemelte a labdát a győri kapuson, majd fejjel a hálóba továbbította (1-2).
    33. perc: győri szögletet követően Vasas fejelt fölé.
    41. perc: Nagy L. átadása után Győri 20 méteres lövése a bal kapufáról vágódott vissza.
    51. perc: Herczeg szépen ment el a bal oldalon, beadásából Nagy L. 5 méterről kapásból emelt kapura, és labdája a bal kapufát érintve jutott a hálóba (2-2).
    64. perc: Madar 15 méteres lövését Posza tornázta szögletre.
    80. perc: Vayer baloldali beadása után Nagy L. fejelt mellé.
    81. perc: Illés indításával Madar ment el a jobb oldalon, középre adott, és Vörös 12 méterről a hálóba bombázta a labdát (2-3).

A magyar átlagot meghaladó színvonalú, gólgazdag mérkőzésen a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.