2018.08.03, 12:28 (szerk.: 2018.09.13, 16:18)

Budapest, 1999. november 5., péntek (MTI) - A labdarúgó PNB 12. fordulójában:

Újpest FC-Szeged LC 1-0 (0-0)
    Megyeri út, 2000 néző, V: Szarka
    gólszerző: Kovács Z. (72.)
    cserék: Véber helyett Csillag (55.), Terjék helyett Kopunovic (67.), illetve Német helyett Nagypál (73.), Faragó helyett Csúri (83.)

Újpest:
    Bíró - Babos, Tamási (Kerényi, 27.), Kiskapusi, Szlezák - Pető, Véber, Tóth N., Lőw - Terjék, Kovács Z.

Szeged:
    Markovics - Basic, Német, Herczku, Mikler - Popovics, Turján, Udvari, Jeremejev - Kenesei Z., Faragó

11. perc: Ügyes Kenesei Z.-Jeremejev kombináció után az ukrán légiós 20 m-es lövését Bíró vetődve hárította.
    27. perc: Tamási és Udvari az újpesti térfél közepén csapott össze, a szegedi játékos rácsúszott az újpesti védő lábára, akit az eset után a mentők szállítottak kórházba.
    54. perc: Kenesei Z. ment el a bal oldalon, az alapvonal közeléből Faragó elé gurított, a szegedi csatár csak az üres kapuval állt szemben, amikor Kiskapusi a gólvonal közeléből a mezőnybe vágta a labdát.
    57. perc: Udvari egy lepattanó labdával egyedül törhetett kapura, de a 16-osról a bal sarok mellé gurított.
    63. perc: Lőw szép cselekkel verekedte magát az alapvonalig, középre gurítását Tóth N. a kapu fölé lőtte.
    72. perc: Kovács Z. szép cselsorozatot követően 10 m-ről, ballal a léc alá vágta a labdát (1-0).
    75. perc: Popovics ívelt jobbról középre, Faragó az ötösről tiszta helyzetben fejelhetett, de Bíró bravúrral védett.

Rendkívül gyenge első félidő után a hazai együttes Kovács Z. egyéni teljesítményének köszönhetően szerezte meg a három pontot.