Győri ETO FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 0 18:00

Győr, 1999. október 16., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 9. fordulójában:

Győri ETO FC-Zalahús ZTE FC 0-0

Győr, 6000 néző, V: Cserna
    sárga lap: Bognár (29.), Csiszár (32.), Szarvas (90.) illetve Filó (35.), Bonchis (52.)
    csere: Balla helyett Markovics (55.), Vasas helyett Szarvas (74.), illetve Győri Z. helyett Babati (74.), Arany helyett Mogyoródi (90.)

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark, Vasas - Rósa (Nagy L. 36.), Csiszár, Győri - Herczeg, Balla, Vayer

Zalahús ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Balogh, Csóka, Filó - Bonchis, Szabó II, Nagy L. - Győri Z., Arany, Szabó

7. perc: Arany 17 m-es kapáslövését védte Posza.
    9. perc: jobboldali beívelés után Stark 6 m-ről fejelt mellé.
    14. perc: Csiszár fejesét Szabó II fejjel mentette a gólvonalról.
    15. perc: Rósa jó indításával Herczeg a jobbösszekötő helyén tört kapura, 10 m-es lövését Vlaszák mentette.
    40. perc: Vayer jobboldali szabadrúgása után Csiszár lövését Vlaszák előrevetődve fogta meg.
    45. perc: a gólhelyzetbe kerülő Balla fejéről Vlaszák a levegőben úszva ütötte el a labdát.
    49. perc: a győri védelem hibáját kihasználva Nagy tört kapura, de 10 m-es lövése a kifutó Poszát találta telibe.
    62. perc: Vasas szabadrúgását Vlaszák öklözte szögletre a jobb felső sarok elől.
    73. perc: Szabó II 17 m-es lövését Posza üggyel-bajjal védte.
    89. perc: Győri J. lövésébe Vayer fejjel beleért, a labdát Vlaszák a felső léc alól ütötte szögletre.

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen többet támadott az ETO, de kihagyta a helyzeteit. A szervezetten védekező ZTE megérdemelten szerzett egy pontot.