Győri ETO FC - Haladás-Milos 4 : 1 19:00

2017.03.14, 12:53 (szerk.: 2018.09.11, 14:01)
    Győr, 1999. augusztus 21. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 3. fordulójában:

Győri ETO FC - Haladás-Milos 4-1 (4-1)

Győr, 7000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Markovics (1., 45.), Rósa (23.), Csiszár (40. - 11-esből), illetve Somfalvi (44.)
    sárga lap: Győri (58.), illetve Horváth A. (34.), Simon (37.), Nagy Cs. (40.)
    csere: Csiszár helyett Győri (52.), Markovics helyett Szarvas (63.), Baumgartner helyett Nagy L. (77.), illetve Sterean helyett Neczpál (a szünetben), Marginean helyett Balogh (a szünetben), Halmosi helyett Dinu (70.)

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark - Rósa, Csiszár, Baumgartner, Salagean, Vayer - Herczeg, Markovics

Haladás:
    Kurucsai - Sterean, Balassa, Tóth P. - Horváth A., Nagy Cs., Somfalvi, Némethy, Simon - Marginean, Halmosi

1. perc: Herczeg a 16-os jobb oldaláról játszott középre és az érkező Markovics 5 m-ről a bal sarokba pörgetett (1-0).
    23. perc: Csiszár ugratta ki Rósát, akinek lövése Balassáról visszapattant, de a győri középpályás másodszorra 8 m-ről laposan a hálóba lőtt (2-0).
    40. perc: Herczeg visszafelé cselezett a 16-oson belül, amikor buktatták. A 11-est Csiszár nagy erővel lőtte a bal felső sarokba (3-0).
    44. perc: Formás szombathelyi akció végén Marginean a jobb oldalról középre játszott és az érkező Somfalvi 15 m-ről a jobb sarokba lőtt (3-1).
    45. perc: Markovics 18 m-ről, ballal a jobb felső sarokba bombázott (4-1).
    53. perc: Bognár 22 m-es lövése a felső lécről vágódott vissza.
    80. perc: Szép győri akció végén Szarvas beadását Vayer 10 m-ről fejelte mellé.

Az első félidő gólgazdag játéka után a második 45 perc unalmas mezőnyjátékot hozott. Az ETO győzelme megérdemelt.