Győri ETO FC - Vasas Danubius Hotels 3 : 3 19:00

2018.11.29, 11:28 (szerk.: 2019.01.23, 15:38)
    A futbalmanach szerint Juhár helyett Pál lőtte az egyenlítő gólt, ezt erősíti meg a Nemzeti Sport is.

2018.11.29, 11:27
    Győr, 1999. május 15., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 30. fordulójában:

Győri ETO FC - Vasas Danubius Hotels 3-3 (1-2)

Győr, 6000 néző, V: Puhl
    gólszerzők: Korsós (16.), Vayer (56.), Csiszár (59. -11-esből), illetve Sowunmi (38.), Pál (44.), Juhár (61.)
    sárga lap: Balla (70.)
    csere: Erős helyett Balla (55.), Csató helyett Böjte (78.), Csiszár helyett Nagy (81.), illetve Farkasházy helyett Váczi (59.)

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Bognár, Csató, Csiszár, Somogyi - Erős, Szarvas, Vayer

Vasas:
    Végh - Mónos, Herczeg, Juhár, Maczó - Farkasházy, Szilveszter, Galaschek, Zombori - Sowunmi, Pál

9. perc: Mónos futott el a jobb oldalon, középre gurított Sowunminak, de a támadó 6 m-es lövését a bevetődő Lakos menteni tudta.
    14. perc: Csiszár lőtt kapura 14 m-ről, Végh vetődve hárított.
    16. perc: Somogyi jobbról belőtt szögletét a magasra felugró Korsós a bal sarokba fejelte (1-0).
    20. perc: Zombori elfutott a jobb szélen, középre ívelt Pálnak, aki 10 m-ről a bal sarok mellé gurított.
    38. perc: Szilveszter a bal oldalról középre adott, és az érkező Sowunmi 8 méterről a győri kapu jobb sarkába lőtt (1-1).
    44. perc: Mónos futott el a jobb szélen, középre ívelt, és az érkező Pál 6 m-ről a kapuba bólintott (1-2).
    46. perc: Zombori bal oldalról középre ívelt, Sowunmi 6 m-ről a felső lécre fejelt.
    56. perc: Balla jól ugratta ki a jobb oldalon Vayert, aki két védő között kilépve a jobb sarokba bombázott (2-2).
    59. perc: Szarvas egy Vasas védőtől szorongatva elesett a 16-oson belül, Puhl büntetőt ítélt, amit Csiszár értékesített (3-2).
    61. perc: A győri kapu előtt pattogott a labda, amikor többszöri kísérlet után Juhár lövését a gólvonalon túlról vágták ki a hazai védők. A partjelző beintette a gólt (3-3)
    73. perc: Váczi bal oldali szabadrúgását Galaschek üresen kapta az ötös sarkánál, kapura lőtt, de Molnár védett.

A döntetelen a hazai csapat számára hízelgő, hiszen a Vasasnak - helyzetei alapján - gólokkal kellett volna nyernie.