Haladás-Milos - Gázszer FC 1 : 1 19:00

2018.12.30, 16:01
    Szombathely, 1999. május 1., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 27. fordulójában:

Haladás-Milos - Gázszer FC 1-1 (0-0)

Szombathely, 3000 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Horváth A. (60.), illetve Dvéri (82.)
    sárga lap: Salacz J. (76.)
    cserék: Tóth P. helyett Kocsis (a szünetben), Kovács helyett Nagy Cs. (55.), Jovanovics helyett Jakoba (77.), illetve Zimmermann helyett Földes (a szünetben), Simek helyett Király (66.), Medvid helyett Tiber (74.)

Haladás:
    Takács T. - Horváth A., Balassa, Balog - Bonchis, Zugor, Tóth M., Kovács S., Tóth P. - Fehér, Jovanovics

Gázszer:
    Kövesfalvi - Urbonas, Szalai, Salacz J. - Korol, Dulics, Dvéri, Zimmermann, Bekő - Medvid, Simek

3. perc: Dvéri 12 méteres, középről leadott lövését Takács nagy bravúrral ütötte ki a léc alól.
    12. perc: Dvéri jobb oldali szögletrúgása után a beívelt labdát Bekő fejjel a kapu mellé csúsztatta.
    23. perc: Jovanovics több csellel beküzdötte magát a Gázszer kapuja elé, majd a bal összekötő helyéről, 6 méterről éles szögből feladta a labdát Kövesfalvinak.
    50. perc: Fehér jobb oldalon szerezte meg a labdát, majd középre adott és az érkező Kocsis elől Szalai menteni tudott.
    60. perc: Tóth M. legurított szabadrúgása után Horváth A. 30. méteres lapos lövése a bal kapufa tövéről vágódott a hálóba (1-0).
    72. perc: Korol futott el a jobbszélen, középre belőtt labdáját azonban Takács gyors vetődéssel hárítani tudta a berobbanó Medvid elől.
    82. perc: Földes visszagurított labdáját Dvéri lekezelte, majd 22 méterről nagy erejű lövést küldött a bal alsó sarokba (1-1).

A második félidőben nyújtottak jobb teljesítményt a csapatok, ekkor mindkét együttes előtt több gólszerzési lehetőség adódott, így a döntetlen igazságosnak mondható.