III. Kerület FC-Auto Trader - Diósgyőri FC 1 : 2 17:00

2018.12.31, 17:31
    Budapest, 1999. április 25., vasárnap (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 26. fordulójában:

III. Kerület-Auto Trader - Diósgyőri FC 1-2 (1-1)

Hévízi út, 1500 néző, V: Arany
    gólszerzők: Wukovics (23.), illetve Domokos (10., 57.)
    sárga lap: Filó (6.), Pálfi (34.), Gáspár (77.), illetve Kovács (51.)

III. Kerület:
    Tóth - Gáspár - Gál, Pálfi - Kovács, Lendvai, Tordai, Lázár (Sági, 56.), Filó (Kilik, 71.) - Juhos (Dunai, 68.), Wukovics

Diósgyőr:
    Rácz - Szmiljanics - Kovács, Téger - Ternován (Farkas, 89.), Földvári (Turóczi, a szünetben), Szabó, Kiser, Buzás - Domokos (Szabados, 81.), Egressy

8. perc: Filó 6 méteres fejesét védte bravúrosan Rácz.
    10. perc: Domokos cselezett a jobb oldalon, 8 méterről lőhetett, a labda visszapattant Pálfiról, és a diósgyőri csatár ismétlésből a jobb alsó sarokba talált (0-1).
    23. perc: Egy hosszú átadásra lecsapva Kovács robbant ki jobb oldalon, a kivetődő Rácz fölött pontosan adott középre, s Wukovics 12 méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát (1-1).
    38. perc: Wukovics húzott el a bal oldalon, éles beadását követően Szmiljanics lábáról a jobb oldali kapufára pattant a labda, végül a diósgyőri védők fel tudtak szabadítani.
    45. perc: Domokos egyedül léphetett ki a hazai védők között, Tóth azonban jól lépett ki kapujából, s védte a csatár 12 méteres lövését.
    49. perc: Szabó lőhetett középről, 14 méterről, Tóth vetődve, bravúrosan mentett.
    57. perc: Egressy cselezte magát tisztára a bal oldalon, beadása után a labda megállt a víztócsában, Domokos eszmélt a legkorábban, és a hazaiak kapujába lőtt (1-2).
    63. perc: Wukovics játszotta tisztára magát, balról, 12 méterről leadott lövését Rácz kiütötte.
    79. perc: Egressy egy szép cselt követően középről, 14 méterről bombázott, Tóth azonban ismét a helyén volt.

Változatos, közepes színvonalú mérkőzésen a felázott, mély talajhoz jobban alkalmazkodó diósgyőriek hatékonyabban értékesítették helyzeteiket, s megérdemelten szerezték meg a három pontot.