Kispest-Honvéd FC - MTK Hungária 0 : 2 17:00

2019.01.01, 11:17
    Budapest, 1999. április 17., szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 25. fordulójában:

Kispest-Honvéd FC - MTK Hungária FC 0-2 (0-1)

Bozsik-stadion, 1500 néző, V: Hajdó
    gólszerző: Illés (17., 85.)
    sárga lap: Borgulya (41.), Hungler (49.), illetve Komlósi (14.), Balaskó (87.)

Kispest:
    Vezér - Plókai, Hungler, Medgyesi, Lóczi (Török, 81.) - Dubecz, Zováth, Gabala, Schultz - Borgulya (Csertői, 58.), Hercegfalvi

MTK:
    Babos - Molnár, Komlósi, Szekér, Szamosi - Erős (Babos Á., 69.), Halmai, Illés, Madar - Kenesei (Balaskó, 76.), Preisinger (Orosz - a szünetben)

17. perc: Kenesei végzett el szabadrúgást a bal oldalról, és a kapu elé ívelt labdáját Illés 8 méterről a jobb sarokba fejelte (0-1).
    28. perc: Szamosi 28 méteres szabadrúgását Vezér biztosan védte.
    38. perc: Kenesei két csel után 17 méterről alig lőtt mellé.
    63. perc: Halmai futtából 28 méterről a kapufát találta el.
    65. perc: Csertői vette le a labdát az MTK ötösénél, majd keresztbe elgurított a kapu előtt.
    82. perc: Csertői került 100 százalékos helyzetbe a vendégek tizenhatosán belül, de lövését Babos G. bravúrral védte.
    85. perc: Babos Á. jobb oldali beadására Illés érkezett, és ezúttal is a kapu jobb oldalába fejelt (0-2).
    91. perc: a nagylelátón verekedés tört ki, és a rendőrök csak néhány perc elteltével tudtak rendet teremteni.

Az alacsony színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban értékesítő MTK némi szerencsével szerezte meg a győzelmet.

2016.01.03, 21:09 (szerk.: 2016.01.03, 21:09)