Budapesti VSC-Zugló FC - Videoton FC Fehérvár 0 : 1 14:00

2019.01.02, 11:16
    Budapest, 1999. április 10., szombat (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 24. fordulójában:

BVSC-Zugló FC - Videoton FC Fehérvár 0-1 (0-1)

Szőnyi út, 1000 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Zsivóczky (25.)
    sárga lap: Polonkai (81.), illetve Györök (8.), Zsivóczky (20.)

BVSC:
    Koszta - Balog Z., Pomper, Bondarenko - Rósa D., Csillag (Polonkai, 60.), Bérczy, Usvat - Aubel (Bajics, 75.), Détári, Potemkin (Bozsik, a szünetben)

Videoton:
    Milinte - Petrics (László Cs., 72.), Kozma, Horváth Cs., Schindler - Szalai (Mester, a szünetben), Nagy L., Zsivóczky, Györök - Waltner, Barva (Szilágyi, 63.)

4. perc: Waltner 16 méteres lövését védte Koszta.
    8. perc: Détári nagyszerűen vette át a labdát a Videoton 16-osán belül, ám a vendégvédők az utolsó pillanatban szerelték.
    25. perc: Györök ívelt be szabadrúgást a bal oldalról, a hosszú saroknál érkező Petrics visszafejelte a labdát Zsivóczkynak, aki 15 méterről, kapásból a kapu jobb sarkába lőtt (0-1).
    34. perc: egy lepattanó labdára Györök érkezett a BVSC 16-osánál, s kapásból alig lőtt mellé.
    39. perc: Waltner került helyzetbe a bal oldalon, ám 6 méteres lövésébe a kapujából remekül kilépő Koszta belevetődött.
    43. perc: Usvat 18 méteres lövését Milinte biztosan hárította.
    55. perc: Détári cselezte be magát a vendégek 16-osán belülre, ám 12 méteres, ballábas lövését Milinte védte.
    60. perc: Usvat kényszerítőzött Détárival, majd jobbról, 10 méterről a hosszú sarokra lőtt, Milinte bravúrral szögletre mentett.
    80. perc: Détári 20 méteres, jobb felső sarokba tartó labdáját Milinte szögletre tornázta.
    87. perc: Bajics került helyzetbe, ám 6 méterről Milintéba lőtte a labdát.

A sok hibával tarkított, alacsony színvonalú mérkőzésen a helyzeteiből egyet kihasználó Videoton némi szerencsével szerezte meg a három bajnoki pontot.