Dunaferr SE - Vasas Danubius Hotels 2 : 1 14:30

2019.01.21, 11:02
    Dunaújváros, 1999. március 6., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 19. fordulójában:

Dunaferr SE - Vasas Danubius Hotels 2-1 (2-0)
    Dunaújváros, 5000 néző, V: Szarka

gólszerzők: Nicsenko (4.), Zavadszky (29.), illetve Váczi (68.)
    sárga lap: Tóth A. (85.)

Dunaferr:
    Nota - Salamon, Éger, Milovanovics - Zavadszky, Lengyel (Nagy T., 63.), Ja:kl, Jeremejev, Rósa - Tököli (Javrouian, 83.), Nicsenko

Vasas:
    Végh - Mónos, Tóth A., Juhár, Maczó - Szilveszter (Farkasházy, 76.), Váczi, Galaschek, Zombori (Aranyos, 39.) - Hámori, Pál (Sowunmi, 83.)

4. perc: Lengyel indította a jobb oldalon Zavadszkyt, a középpályás Nicsenko elé gurított, aki 6 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).
    12. perc: Kis szögletet végzett el a Dunaferr. Ja:kl ívelt középre, Lengyel lefejelte a labdát, melyet Végh vetődve hárított, a kipattanóból azonban Nicsenko közelről a hálóba helyezett. Szarka játékvezető partjelzője jelzésére nem adta meg a találatot.
    23. perc: Galaschek kapásból a bal felső saroknál találta el a lécet.
    29. perc: Salamon 40 m-es indítása után Zavadszky a jobb összekötő helyéről, 15 m-ről úgy lőtt a kapu jobb alsó sarkába, hogy a kapufa tövéről pattant a labda a hálóba (2-0).
    33. perc: Nota tisztázott Hámori elől, a kipattanó labdát Szilveszter a kapu mellé gurította.
    59. perc: Szilveszter erős, 18 m-es lövését követően kipattant a labda Notáról, Pál éles szögből ismételt, de a kapus sikerrel vetődött.
    68. perc: Aranyos a dunaújvárosi térfél közepéről a 11-es pontra ívelte a labdát, Váczi pedig megszerezte a szépítő gólt (2-1).