Vác-Zollner FC - MTK-Hungária FC 1 : 0 19:00

Vác-Zollner FC - MTK Hungária FC 1-0 (0-0)
    Vác, 4000 néző, V: Varga S.

gólszerző: Horváth P. (76.)
    sárga lap: Boda (31.), illetve Szamosi (47.), Madar (67.)
    csere: Nyikos helyett Sipeki (61.), Rob helyett Sándor (67.), Horváth helyett Ráki (90.), illetve Molnár helyett Blaskó (a szünetben), Madar helyett Egressy (76.)
    jók: Hámori, Vojtekovszki, Horváth P., illetve Kenesei, Farkasházy

Vác:
    Hámori - Kovács - Kasza, Schwarcz, Boda - Vojtekovszki, Kádár, Vén, Nyikos - Horváth, Rob

MTK:
    Babos - Lőrincz - Molnár, Korolovszky, Szekeres - Farkasházy, Zimmermann, Madar, Szamosi - Kenesei, Orosz

Két hazai támadás vezette be a találkozót. Először Kasza fejese centiméterekkel kerülte el a jobb kapufát, majd Vojtekovszki szabadrúgását fogta Babos. A harmincötödik percben Madar tört be a Vác 16-osára, Hámori csak vetődve tudott hárítani. A negyvenkettedik percben Kenesei 18 méteres szabadrúgása a gólvonalon csapódott le, Hámori ezúttal is tisztázott. Egy perccel később Korolovszky beadását Orosz fejelte kapura, Hámori bravúros mozdulattal tolta szögletre a labdát.

A hetvenhatodik percben Vén ívelt be egy szögletet, Horváth Péter öt méterről fejelt, s a gólvonalon leragadt Babos mellett a labda a hálóba jutott (1-0).

Ezt követően az MTK rohamozott. Lőrincz 25 méteres szabadrúgása veszélyesen csavarodott a kapu elé, ám Hámori szögletre ütötte a labdát. A 85. percben Farkasházy lőtt kapura, de ő sem tudta megszerezni az egyenlítő gólt.

Strausz László, a váciak edzője kényszerűségből alaposan felforgatta a csapatát, ennek ellenére a hazai együttes fegyelmezetten játszott, s követő emberfogást alkalmazva legyőzte az MTK-t.