Győri ETO FC - Videoton FC Fehérvár 2 : 2 19:00

Győri ETO FC - Videoton FC-Fehérvár 2-2 (1-0)
    Győr, 4000 néző, V: Vágner

gólszerzők: Szarvas (28.), Csató S. (47.), illetve Tóth N. (59.), Róth (61.)
    sárga lap: Salagean (11.), illetve Monye (35.)
    cserék: Tóth N. helyett Tóth A. (79.), Dvéri helyett Csordás (87.), Dulic helyett Urbanas (89.)
    jók: Salagean, Csató S., Csató J., illetve Horváth, Monye, Róth

Győri ETO FC:
    Molnár - Mracskó, Csató J., Stark - Puglits, Cseke, Csató S., Szarvas, Salagean - Fodor, Fehér M.

Videoton FCF:
    Bíró Sz. - Pető T., Makrickij, Dulic, Schindler - Horváth A., Dvéri, Monye, Tóth N. - Takács, Róth

Győri helyzettel kezdődött a dunántúli rangadó. A 2. percben Puglits vitte el a labdát a jobb szélen, beadását Szarvas alig fejelte fölé. A kezdeti hazai rohamok után a vendégek is kitámadtak, és ügyes adogatásokkal közelítették meg a győri kaput. Egyik ilyen akció után Róth került jó helyzetbe, de 16 m-ről mellé lőtt. A 18. percben újabb fehérvári helyzet maradt ki, ezúttal Dvéri lőhetett senkitől sem zavartatva, de a labda elsuhant a bal kapufa mellett. A 28. percben Salageant buktattaták a 16-os előtt, a szabálytalanságért járt szabadrúgásból Szarvas csavarta a labdát a jobb sarokba (1-0). A 33. percben ismét szabadrúgáshoz jutott a Győr a fehérvári kaputól 22 m-re, ezúttal Csató S. a bal kapufát találta telibe.

Győri góllal indult a második félidő. A 47. percben Szarvas gurított vissza a jobb oldalról a 16-os elé, s az érkező Csató S. nagy gólt lőtt a jobb sarokba (2-0). Az 59. percben szépített a Videoton. Róth viharzott el a bal szélen Mracskótól szorongatva, középre adott, s az érkező Tóth N. a jobb sarokba lőtt (2-1).

Két perc múlva egyenlített a fehérvári csapat. Dvéri beadását Róth 7 m-ről fejelte a léc alá (2-2). A két gyorsan bekapott gól percekre megzavarta a hazaiakat, de átvészelték ezt a kritikus időszakot újabb gól nélkül. Az utolsó negyedórában kiegyenlített küzdelem folyt a pályán. Mindkét csapat a győztes gólért harcolt, de eredmény nélkül.

Jó iramú, küzdelmes mérkőzést hozott a dunántúli rangadó, ahol mindkét csapat kiadott magából mindent. A győriek biztosnak látszó győzelme a kétperces rövidzárlaton úszott el.