Pécsi MSC-Fordan - Debreceni Vasutas SC 2 : 1 17:00

gólszerzők: Warzycha (43.), Niederbacher (65.), illetve Sándor T. (27.)
    sárga lap: Dárdai (22.), Fatusi (78.), illetve Medvid (31.), Gojan (41.), Pető (54.), Ilea (85.)
    jók: Dienes, Warzycha, Szabados, Fatusi, illetve Horváth B., Pető, Vadicska, Szathmári

PMSC-Fordan:
    Gelei - Ja:kl, Szabados, Dienes - Tolocsko (Ulveczki 60.), Dárdai,Eszenyi, Warzycha, Virág - Fatusi, Niederbacher

Debreceni VSC:
    Horváth B. - Gaica, Gojan, Pető - Vadicska, Sándor T., Madar, Sándor Cs., Medvid (Ilea 72.), Szathmári - Dombi

Az első negyedórában három nagy helyzetet hagyott ki a pécsi csapat, ez később megbosszulta magát. A 27. percben Szathmári jobb oldali szögletét az üresen hagyott Sándor T. hat méterről a léc alá fejelte (0-1). A pécsieket nem törte le a váratlan vendéggól, s még az első félidő vége előtt, a 43. percben egyenlítettek. Ekkor Gojan felvágta Eszenyit. A megítélt szabadrúgást Warzycha 17 méterről mesterien csavarta a kapuba (1-1).

A szünet után a 65. percben dőlt el a pontok sorsa. Eszenyi szöktette az addig meglehetősen passzív Niederbachert, az osztrák játékos tíz méterről a bal alsó sarokba gurított (2-1). A mérkőzés végig jó iramú, s küzdelmes volt, a debreceniek a lefújásig küzdöttek az egyenlítésért, de sikertelenül.

A látványosabb, gólerősebb futballt játszó pécsiek megérdemelten nyertek. Ha helyzeteiket jobban használják ki, még könnyebben jutottak volna a három ponthoz.