Debreceni Vasutas SC - EMDSZ-Soproni LC 1 : 0 13:30

Debreceni VSC - EMDSZ-Soproni LC 1-0 (0-0)

gólszerző: Sándor T. (80. p. - 11-esből)
    sárga lap: Arany (82.), illetve Majoros (3.), Árpási (82.)
    jók: Gojan, Sándor Cs., Medvid, Dombi, illetve Babos, Dragoner, Ignácz, Fischer, Chiratcu

Debreceni VSC:
    Horváth - Balogh (Medvid - a szünetben), Gojan, Sándor Cs., Pető - Vadicska, Sándor T., Arany, Madar - Dombi, Ilea (Tóth 87.)

EMDSZ-Soproni LC:
    Babos - Dragoner - Nagy J., Katona - Borsos, Ignácz, Cseh, Szántó, Majoros (Árpási 23.) - Fischer, Chiratcu

Nagy vehemenciával kezdett a hazai csapat, a 4. percben Arany mintegy 25 m-ről a kapufát találta el. Ezt követően szinte érezhetően lanyhult az iram, lassúbb lett a játék, sokat körülményeskedett mindkét csapat. Az egyik alkalommal Fischer elől kivetődve mentett Horváth, a másik oldalon Dombi háromszor is elfutott, de rossz beadásait mindannyiszor hárították a védők. A félidő vége felé Chiratcu üresen kapta a labdát, de 14 m-ről fölé bombázott.

Az 57. percben Pető szabadrúgása után Arany visszafejelte a labdát Ileának, ám a partjelző lest intett, és Puhl nem adta meg a gólt. A játék színvonala továbbra sem változott, sok volt a kapkodás, inkább a védekező Sopron birtokolta többet a labdát, igaz, a saját térfelén. A debreceni támadások végén Arany négy helyzetet is elpuskázott. A 79. percben a jobb oldalon elfutó Dombi két játékost kicselezett, és már az ötös sarkánál járt, amikor Babos elütötte. A megítélt 11-est Sándor Tamás értékesítette (1-0).

Alacsony színvonalú, sok hibával, csapkodó játékkal tarkított mérkőzésen megérdemelten nyert a hazai csapat.