Siófoki Bányász SE - Kispest-Honvéd FC 0 : 1 18:30

2017.11.07, 19:47
    Siófoki Bányász SE - Kispest Honvéd FC 0:1 (0:0)
    Siófok, 5000 néző, V.: Puhl.
    Gól: Kovács E. (50. p.).
    SIÓFOK: Bíró — Keszeg, Zare, Olajos, Kolovics — Dúró, Máriási, Varsányi (Osváth, 57. p.) — Kirchmayer, Fischer, Kámán
    KISPEST-HFC: Gulyás — Csábi, Csepregi, Plókai, Kovács E. — Márton, Cseh, Pisont — Cservenkai, Negrau, Vincze.
    Szünet után a Honvéd teljesen kapujához szegezte a hazaiakat. Az 50. percben Vincze szögletét az elmélázó védők közül Kovács Ervin magasan felugorva a bal felső sarokba fejelte (0—1). A 89. percben a kapura törő Kámánt Csepregi a büntetőterületen belül csak lerántani tudta. A megítélt 11-est Fischer nagy erővel a kapusba vágta! A taktikusabban és helyenként korszerűbben játszó Honvéd — ha szerencsével is — megérdemelten nyert. Jó: Zare, Olajos, Máriási, Kirchmayer, ill. Gulyás, Csepregi, Márton, Kovács E.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1992-04-21