III. Kerület - Ferenczvárosi TC 0 : 3

2022.03.08, 22:05 (szerk.: 2022.03.14, 11:18)
    Rendkívüli formát mutatott az FTC., amely ideg a pályán meglepő fölénynyel győzött a veretlen III. ker. TVE ellen. Az FTC fedezetsora nagyszerűen dolgozott, mig a III. kerületnél csak Neuhaus kapus és Stark tűnt ki. a csapat többi része összeroppant s ha Neuhaus nem véd oly kitűnően, a 3 : 0 (2 : 0) eredmény sokkal nagyobb lett volna.

Pesti Hirlap, 1920. december 7.

2022.03.08, 19:48 (szerk.: 2022.03.14, 11:18)
    Csunya jelenet zavarta meg a határ-utcai pályán lefolyt FTC—III. ker. TVE bajnoki mérkőzés második félidejét A III. ker. TVE csapatából a biró az első félidőben kiállította Ha­ragost. A második félidőben Tóth egy lefutása alkalmából a határvonalon elesett s a közelben tartózkodó Hara­gos, -aki ekkor már nem volt futballdressben, odaszaladt a földön fekvő Toth-hoz és durván megrugta. A bíró maga nem látta az esetet, de bírói jelentésében két szavahihető tanunak, Hajós Józsefnek és Bródi Sándornak a közlése alapján megemlékezett a fölháboritó esetről.