Debreceni VSC-Epona - Csepel SC 5 : 0 13:00

gólszerzők: Dombi (39.), Sándor T. (52., 87.), Szathmári (58.), Madar (84.)
    sárga lap: Zombori (56.), Nagy T. (59.), Puskás (69.)
    jók: Gojan, Sándor Cs., Sándor T., Szathmári, illetve Bíró, Ács, Jakab

DVSC-Epona:
    Horváth - Gojan - Vadicska (B. Szabó 83.), Sándor Cs., Pető - Dombi, Arany (Magyari 88.), Madar, Szathmári - Sándor T., Ilea (Nagykaposi 86.)

Csepel SC:
    Bíró - Ács, Bereczki, Váczi, Medgyes - Jakab, Tyukodi (Somogyi, a szünetben), Vancsa (Nagy T., a szünetben), Zombori Z. (Szekeres 68.) - Baranyi, Puskás

A mérkőzés előtt Bognár játékvezetőt köszöntötték, aki századik NB I-es mérkőzését vezette. Érdekes, hogy a játékvezető az első élvonalbeli 90 percét is Debrecenben dirigálta.

A széllel szemben játszó DVSC hamar fölénybe került, de a szervezetten védekező Csepel sokáig megakadályozta a góllövésben a hazaiakat. A félidő közepén egyre határozottabbakká és gólveszélyesebbekké váltak a hazai rohamok. Sándor T. előtt nyílott lehetőség: előbb fejjel, majd lábbal továbbította a labdát, de a kapus védett. A 39. percben Szathmári bal oldali éles beadását Dombi közelről a hálóba vágta (1-0).

A második félidőben egyre inkább kidomborodott a hazaiak fölénye. Gyorsan, pontosan rohamozott a DVSC-Epona. Az 52. percben Pető szabadrúgását Sándor T. közelről a hálóba fejelte (2-0). Hat perc múlva, egy hosszú indítás után Szathmári lefutotta a védőket, és mintegy 12 méterről laposan a hálóba lőtt (3-0). Később egy tervszerű DVSC-támadás után a visszagurított labdát Arany a felső kapufára lőtte. Egyre jobban játszott a hazai együttes, a közönség ,,ollézva,, ünnepelt. A 81. percben Ilea a kapussal állt szemben, de Bírót találta el. Ezt négy perc múlva megismételte. Lövése a kapufáról visszapattant, majd a labdát Sándor T. mellégurította. A 84. percben a balösszekötő helyéről Madar talált a hálóba (4-0). Három perc múlva a kitűnően játszó Sándor T. állította be a végeredményt (5-0).

Az ősz legjobb játékát mutatta be a DVSC-Epona. Ötletesen, gyorsan, gólratörően játszott, és ilyen arányban is megérdemelten győzött.