Gázszer FC - Haladás VFC-Milos Sped 1 : 1 15:00

Gázszer FC - Haladás VFC-Milos Sped 1-1 (1-0)
    Székesfehérvár, 1000 néző, V: Bukovics

gólszerzők: Tiber (40.), Király (90.)
    sárga lap: Bekő (52.), Lőrincz (65.), illetve Plókai (39.), Horváth A. (62.)
    csere: Medvid helyett Szekeres (70.), Vincze helyett Füzesy (73.), Bekő helyett Salacz Z. (89.), illetve Fehér helyett Király, Vidóczi helyett Bonchis (mindkettő a 63. percben)
    jók: Szalai, Árky, Bekő, Tiber, illetve Tóth N., Rott, Gabala

Gázszer:
    Matus - Salacz J., Szalai, Lőrincz - Toldi, Vincze, Árky, Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Haladás:
    Rott - Horváth A., Tóth M., Zugor - Baumgartner A., Kovács, Gabala, Vidóczi, Balogh - Fehér, Plókai M.

Határozottabban, jobban kezdett a Gázszer, Tiber visszagurított labdáját Árky 22 méterről kapásból alig lőtte kapu mellé. A 7. percben Bekő 25 méterről kitünő lövést zúdított a jobb felső sarok felé, a labda centiméterekkel került csak a kapu fölé. A 16. percben a vendégek szerezhették volna meg a vezetést, Vidóczi 25 méteres lövése meglepte Matust, a labda hajszállal került kapu mellé. A 20. percben még nagyobb helyzetet hagyott ki a Haladás. Kovács jobb oldali beadása óriási helyzetben találta Vidóczit, de a kaputól 7 méterre rosszul találta el a labdát, és az az alapvonalon túlra került.

Változatos, jó volt a mérkőzés. A 31. percben Rottnak kellett bizonyítania tudását. Vincze partdobása Zugor fején megcsúszott, Tiber fejelt közelről kapura, Rott azonban bravúrral hárított. A 40. percben egy bal oldali támadásnál Bekő ügyesen emelte középre a labdát, és Tiber tíz méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).

A szünet után a hátrányából eredően igyekezett nagyobb sebességre kapcsolni a Haladás, többet is támadott, gólhelyzetek azonban inkább a hazaiak előtt adódtak. A 60. percben Földes lövése vágódott ki Tóthról, Tiber tíz méterről ismételhetett, de ziccerben a kapu fölé lőtt. Változatlanul a Haladás játszott mezőnyfölényben, többet támadott, igazi gólhelyzetet azonban nem tudott teremteni. A 80. percben bebiztosíthatta volna győzelmét a hazai együttes, de Tiber bal oldali szabadrúgását Szekeres nyolc méterről kapu mellé fejelte. A 90. percben egyenlített a Haladás. Jobb oldali szögletrúgást követően zűrzavar támadt a hazai védelemben, és a kipattanó labdát végül Király kotorta egy lépésről a hálóba (1-1).

Küzdelmes, közepes iramú, színvonalas mérkőzésen a Gázszer nem először ismét győzelmet szalasztott el, ezúttal az utolsó percben.