Diósgyőri FC - Győri ETO FC 1-0 (0-0)
    Diósgyőr, 18 000 néző, V: Varga S.

gólszerző: Kákóczki (51.)
    sárga lap: Földvári (12.), illetve Salagean (42.), Cseke (63.)
    csere: Rácz helyett Nota (22.), Kákóczki helyett Buliga (70.) Ternován helyett Turóczi (74.), illetve Vayer helyett Szarvas (30.), Somogyi helyett Cseke (55.)
    jók: Téger, Nagy S., Ternován, Buzás, Kákóczki, Kulcsár, illetve Fodor, Csató, Salagean

Diósgyőri FC:
    Rácz - Földvári, Téger, Nagy S. - Kovács - Ternován, Kiss R., Buzás, Kákóczki - Jakab, Kulcsár S.

Győri ETO FC:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Mracskó, Somogyi, Fodor, Csató S., Salagean - Ferenczi, Vayer

A diósgyőriek lendületesen kezdtek és a 8. percben Kákóczki fejesével veszélyeztettek, de Molnár a helyén volt. Kiss R. lövése kerülte el a vendég-kaput, majd egy óriási vendéghelyzet maradt kihasználatlanul. A 17. percben Vayer egyedül lépett ki a védők közül, eltolta a labdát a tizenhatoson kívülre futó Rácz mellett, de hosszan szöktette magát és a visszarohanó Kákóczki felszabadított. Az esetnél Rácz megsérült le kellett cserélni.

A 26. percben Ternován 5 m-ről fejelhetett, kísérlete eredménytelen maradt. A félidő hajrájában Ferenczi csapta be a diósgyőri védőket, 12 m-ről lőtt, ám Téger az utolsó pillanatban szögletre mentett.

Az 51. percben a diósgyőriek megszerezték a vezetést. Téger lövése lepattant a védőkről, a labda Kákóczki elé került, aki 12 méterről a balösszekötő helyéről lágyan emelt a kapujából kissé kint álló Molnár fölött a hálóba (1-0). A győriek elkeseredett rohamokkal igyekeztek válaszolni, a 60. percben Ferenczi 14 méteres lövése után a labda a felső lécen csattant. A hajrában is a vendégek kezdeményeztek többet, de gólt ígérő helyzetet nem tudtak kialakítani.

Küzdelmes és kiélezett mérkőzést vívott a két jól felkészített csapat. A diósgyőriek végig kezükben tartották az irányítást, a listavezető ezúttal nem igazolta jó hírét.