Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Budapesti VSC-Zugló FC 1 : 0 19:00

Zalahús ZTE FC - BVSC-Zugló FC 1-0 (0-0)
    Zalaegerszeg, 8000 néző, V: Tóth V.

gólszerző: Casoltan (53.)
    sárga lap: Kovács N. (40.), Filó (63.), illetve Usvat (50.), Bondarenko (60.),
    csere: Arany helyett Szabó II. (75.), Németh helyett Gaál (70.), Kámán helyett Casoltan (46.), illetve Csillag helyett Rósa (62.), Farkas helyett Bükszegi (57.), Anghel helyett Usvat (46.)
    jók: Casoltan, Szőke, illetve Csiszár, Koszta

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I., Filó - Szőke, Arany, Csóka, Kovács N., Németh - Sebők, Kámán

BVSC:
    Koszta - László - Zováth, Bondarenko, Füzi - Csillag, Erős, Csiszár, Farkas J. - Anghel, Kiss

Az első negyedórában a zalaiak játszottak mezőnyfölényben, de gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk Koszta kapuja előtt. A 10. percben Koszta hibáját Szabó I. használhatta volna ki, de nagy helyzetben mellé lőtt. A fővárosiak kivárásra játszottak, de kontráik kevés veszélyt jelentettek a hazaiak kapujára. Egy BVSC-próbálkozás végén, a 27. percben Füzi lőtt mellé.

Az 53. percben Szabó I. ívelt előre, Casoltan a 11-es ponton levette a labdát, és Koszta fölött a léc alá lőtt (1-0). A hazai gólt követően megélénkült a játék, a vendégek mezőnyfölénybe kerültek, sőt Bognár György, a BVSC vezetőedzője védő helyett támadót küldött a pályára. A 65. percben nagy kavarodás végén Usvat elől tisztázott Filó. Nem sokkal később Németh hibáját követően Szabó I. mentett az utolsó pillanatban Bükszegi elől. A 76. percben egy ZTE-kontra végén Sebők 15 m-es lövését bravúrral hárította Koszta. A 80. percben Erős 17 m-es lövése a felső lécről kipattant, ám az érkező Kiss 2 m-ről a bal kapufára fejelt.

Az alacsony színvonalú mérkőzésen mindkét csapat sokat hibázott, a hazaiak szerencsésen lőttek egy gólt, amivel megszerezték a három pontot.