III. Kerület FC-Auto Trader - Debreceni VSC-Epona 1 : 5 17:00

2018.06.14, 20:31
    Budapest, 1999. május 24. hétfő (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 31. fordulójában:

III. Kerület FC-Auto Trader - DVSC-Epona 1-5 (0-2)
    Hévízi út, 800 néző, V: Hajdó
    gólszerzők: Stranyóczky (80.), illetve Ilea (22., 44., 62.), Bagoly (54.), Csehi (76.)
    sárga lap: Kilik (33.), Lázár (43.), illetve Bagoly (65.), Frida (81.)

III. Kerület:
    Tóth I. - Gáspár - Gál, Kilik - Kovács N., Tordai (Szőlősi, 67.), Stranyóczky, Lázár, Pálfi (Gyura, 60.) - Juhos (Lendvai, a szünetben), Wukovics

DVSC:
    Téglási - Frida - Bodnár, Szatmári - Dombi, Vadicska, Sándor, Bagoly (Siklósi, 71.), Böőr - Sabo (Csehi, 71.), Ilea

16. perc: Juhos adott jó labdát a kiugró Wukovicsnak, aki 14 m-ről lőtt, a labda a kivetődő Téglásiról visszapattant az óbudai csatár lábára, amiről alig vágódott a debreceni kapu mellé.
    22. perc: Dombi ugrott ki, Pálfi csak buktatni tudta a hazai kaputól 20 m-re, középen. A szabadrúgást Ilea végezte el, labdája a sorfalon megpattanva a jobb alsó sarokba került (0-1).
    27. perc: Gáspár ugrott ki a vendégvédők között, egyedül vezethette a labdát a debreceni kapura, 12 m-es lövését azonban Téglási szögletre tolta. A jobbról beívelt labdát Juhos fejelte 3 m-ről kapura, Téglási hatalmas bravúrral újra védett.
    44. perc: Sabo ívelt jobbról középre egy szabadrúgást, a labda Ilea fejéről 5 m-ről a kapu bal felső sarkába került (0-2).
    54. perc: Sabo szabadrúgását követően Bagoly megelőzte a hazai védőket, s 4 m-ről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát (0-3).
    62. perc: Sabo futott el a jobb oldalon, pontos beívelését Ilea 7 m-ről a jobb alsó sarokba fejelte (0-4).
    76. perc: Csehi cselezte tisztára magát és középről, 12 m-ről a bal alsó sarokba emelt (0-5).
    80. perc: Hibáztak a vendégvédők, nem tudtak felszabadítani, a labda Stranyóczky elé perdült, aki balról, 10 m-ről a hosszú alsó sarokba lőtt (1-5).

A kupagyőztes debreceni együttes fölényes győzelmet aratott a sok helyzetet elhibázó óbudai csapat ellen.