Nagykanizsai Olajbányász FC - Győri ETO FC 2 : 0 14:30

Nagykanizsa, 1999. október 24. vasárnap (tud) - A labdarúgó PNB 10. fordulójában:

Nagykanizsai Olajbányász FC-Győri ETO FC 2-0 (0-0)

gólszerzők: Crnomarkovics (52.), Marinkovics (66.)
    kiállítva: Herczeg (49.)
    sárga lap: Pálfi (48.), illetve Nagy (37.), Posza (39.), Csiszár (53.), Győri (76.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Pálfi, Kenéz, Kónya (Horváth Z., 74.) - Farkas, Kovács L. (Kiss, a szünetben), Marinkovics, Agics, Crnomarkovics - Horváth Gy. (Visnovics, 84.), Szőcze

Győr:
    Posza - Bajusz (Erős, a szünetben), Vámosi, Stark, Vasas - Nagy, Győri, Csiszár, Salagean (Szarvas, 74.) - Herczeg, Markovics (Vayer, a szünetben)

14. perc: Szőcze távoli nagy bombája Poszát érintve zúgott el a léc fölött. A belőtt szöglet után Kónya bólintott közelről a jobb alsó sarok mellé.
    18. perc: egy bal oldali hazai szabadrúgás Agics elé került, akinek 6 méteres lövését Győri a gólvonalról vágta ki.
    26. perc: középen három kanizsai játékos is gólt lőhetett volna, végül Marinkovics 7 méterről a felső lécre bombázott.
    39. perc: Marinkovics hosszú indítására Horváth Gy. rajtolt, akinek emelését Posza a kaputól 18 méterre kifutva csak kézzel tudta menteni. A szabadrúgást Crnomarkovics lőtte mellé.
    49. perc: egy győri támadás után a visszafutó Herczeg Kónya arcába könyökölt, a vendégjátékost a játékvezető azonnal kiállította.
    52. perc: Kónya balról belőtt labdáját Horváth Gy. továbbengedte Marinkovics elé. A középpályás lövése kipattant, az érkező Crnomarkovics 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    66. perc: formás hazai támadás során Szőcze remekül ugratta ki a mellette futó Marinkovicsot, aki 15 méterről nagy gólt lőtt a léc alá (2-0).
    74. perc: Kiss szerzett labdát, középre emelését Horváth Gy. egy lépésről fejelte a kapu mellé.

Az első játékrészben számos hazai helyzet maradt kihasználatlanul. Szünet után a kiállítás eldöntötte a három pont sorsát.