Debreceni VSC - Gázszer FC 1 : 1 19:00

2018.07.15, 11:21
    Debrecen, 1999. december 1., szerda (tud.) - A labdarúgó PNB 14. fordulójából elmaradt mérkőzésen:

Debreceni VSC-Gázszer FC 1-1 (1-0)
    Debrecen, 2000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Ulveczki (5.), illetve Szalai (78.)
    sárga lapok: Pető (33.), illetve Lőrincz (37.), Korol (84.), Dvéri (85.), Salacz (89.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár, Gojan, Sándor, Pető - Vadicska, Böőr (Bernáth, 46.), Siklósi, Szatmári - Ulveczki, Sabo

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Schindler - Lőrincz, Dvéri - Dulics, Árki, Salacz - Szabó (Popovics, 85.), Földes (Lukács, 76.)

5. perc: Vadicska ívelt be a jobboldalról, a középen érkező Sabo elesett, így a labda Ulveczki elé pattant, aki 10 m-ről a bal felső sarokba lőtt (1-0).
    11. perc: újra Ulveczki próbálkozott, de lövése ezúttal elkerülte a vendégkaput.
    16. perc: Dulicsot buktatták 17 m-re a debreceni kaputól, a szabadrúgást Dvéri a sorfalba vágta, majd a baloldalra ívelt labdát Földes kezezése után lőtte a hálóba, ezért Bede játékvezető szabadrúgást ítélt a Debrecen javára.
    22. perc: Dvéri lőtt 14 m-ről, a bizonytalankodó Fekete szögletre ütötte a labdát.
    26. perc: Dulics beívelését Fekete Szabó elé ejtette, ő azonban közelről az oldalhálóba gurított.
    39. perc: Fekete újra bizonytalankodott, kiejtette a labdát, de Földes nem élt a lehetőséggel.
    56. perc: Bernáth indította Ulveczkit, de a kapujából jó ütemben kiinduló Kövesfalvi hárított.
    62. perc: jobboldali beívelés után Vadicska csúsztatott kapura, a gólvonalon álló védők azonban felszabadítottak.
    78. perc: vendégszabadrúgás után Szalai perdített kapura, Fekete a kapufára tolta a labdát, ami onnan középre pattant, s az érkező Szalai közelről kiegyenlített (1-1).

A fagyos talajon, a hideg időben jó iramú, de alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos döntetlen született.