Újpest FC - Vasas SC 1 : 1 14:00

2015.05.22, 18:56
    A mutatott játék alapján az eredmény megfelel az erőviszonyoknak. Vasas támadásokkal kezdődött a mérkőzés s már a 2. percben Német révén vezetésre is tett szert a vendégcsapat. 0:1. Ezután jobbára az Ujpest támadott és az 5. percben Zsengellér-Szusza támadását Aknavölgyi tette ártalmatlanná. A 7. percben Zsengellér egyéni játéka után szép góllal egyenlített. 1:1. Ezután pár percig változatos küzdelem alakult ki, majd ismét az Ujpest támadott többet, de az eredmény nem változott.
    Szünet után ujpesti fölény jegyében folyt a játék. Az iram meglehetősen erős volt. A 4. percben Tóth II. Jenőffi elé játszotta a labdát, akinek lövését a kapus védte. A 7. percben veszélyes Vasas támadás gördült az Ujpest felé, de Sziklai sarokrúgás árán mentett. A félidő hátralévő részében ismét változatos küzdelem alakult ki, mindkét kapu több ízben forgott veszélyben, de újabb gólt egyik fél sem tudott rúgni.