BSzKRT SE - Újpest FC 2 : 8 15:00

2015.05.22, 18:58
    Az Ujpest fölényének a jegyében folyt le a mérkőzés. A 3. percben Várnai védhetetlen lövéssel szerezte meg a csapatának a vezetést. 0:1. A 6. percben Várnai lövésére Barak rosszul vetődött s a labda a hálóba jutott. 0:2. A 8. percben Zsengellér pompásan átjátszotta magát a BSZKRT védőjátékosokon és közelről újabb gólt szerzett. 0:3. A BSZKRT szórványos megmozdulásait az ujpesti védelem könnyen hárította el. A 20. percben Pozsonyi tört kapura s az ő lövése nyomán is utat talált a labda a hálóba. 0:4. A 29. percben a BSZKRT támadott, s Krajnai átadásából Mészáros 4:1-re szépített. A félidő hátralévő részében a BSZKRT nagyon igyekezett, de eredményt nem ért el.
    Szünet után változatlanul heves iramban folyt tovább a mérkőzés. A 8. percben Várnai hatalmas lövésével szemben a kapus tehetetlennek bizonyult. A 16. percben Szusza átadásából Zsengellér volt eredményes. 1:6. A 17. percben Szusza lövése nyomán kapufáról pattant vissza a labda, de újabb megismételt lövése nyomán már hálót ért. 1:7. A BSZKRT vezetett ezután ügyes támadást, de Csutorás lövését a kapus szépen hárította el. A 30. percben Pozsonyi elfutott és a korán vetődő kapus mellett az ujpestiek nyolcadik gólját lőtte. 1:8. A 35. percben a BSZKRT támadása is eredményes volt: Jakab tisztán állva szép gólt fejelt. 2:8. A játékidő hátralévő részében jobbára mezőnyjáték folyt a pályán, az eredmény nem változott.