Újpest FC - Csepel FC 9 : 0 15:00

2015.05.22, 19:05
    Az ujpesti együttes tudásban és lelkesedésben messze felülmúlta ellenfelét úgy, hogy a tervszerűtlenül játszó csepeliek ellen még ilyen gólaránnyal is megérdemelten győzött. A győztes csapat védelmében Verseczi és Balogh, csatársorában pedig Szusza és Pozsonyi játszott különösen jól.
    A játék a csepeliek támadásával kezdődött. Keszthelyi elől Verseczinek kifutással kellett már az első percben védeni. A 6. percben Olajkár II. 20 méteres szabadrúgását fogta az ujpesti kapus. A 9. percben Dankó-Szusza-Pozsonyi volt a labda útja, utóbbinak lövését Heves nehezen védte. A 10. percben Szusza kicselezte a csepeli védelmet és berúgta a vezető gólt: 1:0. A 20. percben Pozsonyi átadását Szusza alig lőtte kapu mellé. A 21. percben Sárdi kettőre szaporította a gólok számát: 2:0. A 28. percben Balogh I. labdáját Zsengellér kapásból a kapu bal felső sarkába vágta: 3:0. 1 perc múlva Marosvári lövését Verseczi szöglet árán mentette. A 34. percben Szusza lövése a felső kapufáról Pozsonyi elé pattant, akinek lövése szintén onnan vágódott vissza. A 38. percben Keszthelyi fejesét Marosvári jó helyzetből kapu mellé juttatta. A 40. percben Balogh II. veszélyes hazaadását fogta a kapus.
    Szünet után a 2. percben Keszthelyi lövése a felső kapufa mellett zúgott el. A 4. percben Pintér lövését Verseczi szöglet árán mentette. A 8. percben Dankó közelről a jobb felső sarokba gólt fejelt: 4:0. A 11. percben Szusza (5:0), a következő percben pedig Sárdi rúgott gólt (6:0). A 13. percben v.Surányi beadását Koszta alig lőtte kapu mellé. A 23. percben Szusza lövése jutott hálóba: 7:0. A 25. percben Pintér lövését Verseczi lábbal mentette. A 30. percben Pintér sarokrúgását Marosvári fejelte kapura, Verseczi a labdát elhibázta, úgyhogy Birónak az utolsó pillanatban a gólvonalról sikerült menteni. A 32. percben Szusza a vetődő kapus mellett rúgott gólt: 8:0. A 35. percben Szusza lőtte az utolsó gólt: 9:0. A hátralévő időben megemlítendő még Pozsonyi kapufa lövése a 38. percben.