Budafoki LC - Beremendi Építők SK 1 : 4 15:30

2017.09.23, 08:40 (szerk.: 2017.09.23, 20:44)
    Budafoki LC - Beremendi Építők SK 1-4 (1-2)
    Budafok, 400 néző. V.: Kormos
    Budafok: Lipták - Papp (Pergel 78. p.), Bárdos, Cseri - Schafranek, Fördős, Duli, Pálosi, Mohácsi (Nap T. 73. p.) - Balatoni (Juhász 59. p.), Lengyel. Edző: Sárközi Lőrinc
    Beremend: Hatala - Bárdi, Macsi (képünkön), Vida - Martinov, (Juhász 80. p.), Lóth, Fülöp (Elek 66. p.), Nagy A., Varga - Polgári (Pinczehelyi, 73. p.), Fónai. Edző: Toma Árpád.
    Szögletarány: 9-10.
    Sárga lap: Vida (62. p„ reklamálásért), Pinczehelyi (78. p., szabadrúgás akadályozásáért), Nagy A. (90. p., feltartásért).
    8. perc: Lipták Fónai 8 méteres lövését még hárította, de a kipattanó labdát Martinov a kapuba passzolta (0-1).
    16. perc: Fónai bal oldali beadását Lóth fejelte a jobb felső sarokba (0-2).
    37. perc: Safranek bal oldali beadását Mohácsi csúsztatta a hosszú sarokba (1-2).
    60. perc: Varga húzott el a bal szélen, visszagurítását Fónai bombázta a kapuba (1-3).
    76. perc: Nagy A. ugratta ki középen Fónait, aki a kapust kicselezve gurított a hálóba (1- 4).

Jók: Macsi, Varga, Fónai, Fülöp, illetve Mohácsi, Bárdos.

A baranyai csapat uralta az első félidőt, sorban vezette támadásait a remekül játszó Fülöp vezetésével. A hazai gól után a budafokiak is felpörögtek, de az egyenlítési lehetőséget elpuskázták. A második játékrészben a vendégek akarata érvényesült, a Budafok játéka szétesett, nem volt elképzelés a játékukban. A beremendiek tetszés szerint érték el góljaikat.

Sárközi Lőrinc: -Köszönet azoknak a szurkolóknak, akik még kitartanak mellettünk. Reméljük, lesz ez még jobb is.
    Toma Árpád: - A játék képe alapján ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1999. április 12.