Beremendi Építők SK - Budafoki LC 2 : 0 14:30

Beremendi Építők - Budafok 2-0 (1-0)
    Bremend, 600 néző. V.: Hosszú.
    Beremend: Bogyay - Bábli, Csoboth, Borsos - Vida, Martinov, Lóth (Weinert 46. p.), Macsi - Vígh (Varga 85. p.), Benkovics, Fülöp (Berecz 60. p.). Edző: Toma Árpád.
    Budafok: Juhász Gy. - Tóth, Bálint, Wohl, Killik - Szendrődi (Ughy 75. p.), Varró, Kurucz, Hajdú (Juhász Cs. 76. p.) - Dunai, Ránits. Edző: Horváth Pál.
    40. perc: Fülöp indításával Vígh a bal oldalon elfutott, 10 méteres lapos lövése a kapu közepébe talált (1-0).
    71. perc: Vígh egy jobb oldali támadás után beadott, Benkovics közvetlen közelről a hálóba lőtt (2-0).
    Az első félidő kiegyenlített küzdelmet és közepes színvonalat hozott. A hazai csapat a félidei szünet előtt vezetést szerzett. A második játékrészben már csak egy csapat volt a pályán, a harmadik helyezett Budafok beremendi fellépése csalódást okozott. A hazai együttes győzelme megérdemelt.
    Toma Árpád: - Az első félidőben ideges és kapkodó volt a játékunk. A második játékrészben lehiggadtunk, és több helyzetet kidolgozva, megérdemelten győztünk.
    Horváth Pál, a vendégek edzője nem volt hajlandó nyilatkozni, elbújt a buszban.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1998-03-16