Hadibajnokság, I. osztály 1916/1917, 14. forduló
  1. Pesti Napló: 2.500

2021.08.16, 12:44
    MTK—Föv. T. Kör 8:0 (1:0)

Hungária-ut. 2500 néző. Biró: Gerő Ferenc. A kék-fehérek csak a második félidőben csillogtatták játéktudásukat, de akkor valóságos gólőzönt zúdítottak az ellenfél hálójába. A gólokat Konrád (4), Winkler (2), Rác (1) és Schaffer (1) rúgták. A Főv. T. Kör csapata derekasan védekezett.

Pesti Napló 1917 március 13.

2021.08.16, 12:42
    Az MTK-nak a Fővárosi Testedzők Köre volt az ellenfele és a főváro­siak védelme 74 perczig olyan sikeresen állt ellen, hogy addig csak egy goal előnyt bírt az MTK szerezni, de az utolsó negyedórában ősszeroppantak, mire a kék-fehérek főként Konrád II. nagyszerű játékával az utolsó negyed­órában további hét goalt rúgtak. Végeredmény 1:0 félidő után 8:0. A goalok közül Konrád ötöt, Winkler, Rácz és Schaffer egyet-egyet lőtt. (Bíró: Gerő Ferencz).