A háromgólos győzelem túlszárnyalta a legvérmesebb miskolci reményeket
    Góllövő: Miskolczi, Csere, Magyar
    Miskolc, 2000 néző. Bíró : Storch
    Attila: Barna — Bán, Sziklai — Szabó, Buzássy, Virág — Csere, Miskolci, Opata, Mester, Magyar
    Bocskai: Alberti — Vágó, Janzsó — Palotás, keviczky, Gombkötő — Markos, Vincze, Magyar, Kovács, Dóczé.
    Mester mellélövése az első esemény. Válaszul Magyar Dóczénak ad ki, aki lefut, bead Magyarnak, Magyar lő s Barna, az új miskolci kapus nagyszerűen fog. Attila kornert ér el, majd a 4. percben Opata kiad Cserének, a szélső
    Miskolcihoz passzol, akinek jól eltalált bombája 15 méterről a Bocskai hálójába vágódik.
    1:0
    Vincze húszméteres bombája a kapufáról pattan ki a 8. percben, majd két perc mulva már a második gólt lövi a szorgalmas miskolci csapat: Opata meredeken előrevág jobbszélre, Csere és Alberti egyszerre fut rá a labdára,
    Csere gyorsabb, ő éri el a labdát s 25 méterről az ellenkező sarokba vág. 2:0.
    Ez csak gyors munka ... Négy perc mulva Csere korneréből Magyar fejel Alberti kezébe. A 18.
    percben Alberti kiüt egy kornert. Ritka jelenet következik: Dóczé bead a miskolci kapu elé, Barna kifut a kapuból és a beadást a 11-es táján kifejeli (!!),
    Mester kitör, összeszalad Albertival, aki kornerre üti a labdát, majd a kornert tisztázza. A 24. percben Vincze veszélyes lövését Sziklai kornerre menti, a kornernél Bán ment. A Bocskai támad, Magyar lövése alig megy fölé. Markos veszélyes szabadrúgását Barna magasra ugorva öklözi kornerre. Barna megint kornert öklöz, majd Dóczé éles lövése kerül kapu mellé. Attila korner, majd markos ravasz falsós lövését a 43. percben Barna felugorva kornerre menti. Vége is a félidőnek.
    A debreceni Magyar lövésével indul a második félidő, Barna véd. A Bocskai kornerét Dóczé kapu mellé fejeli. Ugyancsak debreceni korner után Markos lő fölé. A rettentő korneráradatban miskolci korner következik, ezt Vágó fejeli ki, majd újabb Attila-kornert Mester fejel mellé. A 18. percben a „változatosság kedvéért” az Attila lő kornert, eredménytelenül. Vágó megunja a debreceni csatárok lanyhaságát, hat emberen keresztül játsza magát, egészen kiviszi a labdát a jobbszélre, csak ott adja át Markosnak, aki lefut, bead, hogy Vinczének legyen mit mellé lőni. A 27. percben a debreceni Magyar megsérül, kiviszik s csak három perc mulva jön vissza, de csak a balszélre áll be, Kovács és Dóczé egy hellyel beljebb húzódik. A 34. percben esik az Attila harmadik gólja: Buzássy toronymagasan előreadott labdáját Alberti stílusosan felugorva akarja védeni, nem jól fogja el a labdát, kiperdül a kezéből,
    Magyar ráfut és az üres kapuba lő. 3:0.
    A 39. percben Csere közelről nagy lövést ereszt meg a kapufára. A 41. percben a Bocskai 8:8-ra egyenlíti a kornerarányt s ezzel a gyér debreceni vigasszal végződik a félidő.