Gödöllői SC - Esztergomi MIM Vasas SE 2 : 1 14:30

2018.02.24, 04:28
    GÖDÖLLŐ —LABOR MIM VASAS 2-1 (1-0)
    Gödöllő, 500 néző, vezette: Letter.
    MIM Vasas: Schromeisz — Meszes, Bankó, Zöld, Martin, Cserép, Molnár, Rosta. Stréhli, Hernádi, Herr (Göbölös). Edző: Kertes László.
    A 17. percben Hernádi a kapus mellett elhúzta a labdát, ám a balösszekötő helyéről, nyolc méterről fölé lőtt. A 20. percben a hazai középcsatár 16 méterről kapura lőtte a labdát, amely a védőkön irányt változtatott és a bal sarokba hullott, 1-0. A 60. percben Meszes labdájával Hernádi gólhelyzetbe került, amikor akasztották. A 11-est a sértett értékesítette. 1-1. A 67. percben Cserép beadását Herr hat méterről fölévágta. Nem sokkal később Cserép már csak a kapussal állt szemben, de hét méterről mellé lőtt. A 76. percben védelmi hibából jutottak vezetéshez a hazaiak. 2-1. A hátralévő percekben nyomasztó fölényben játszott a MIM Vasas. Gombos, Rosta, Bankó ügyetlenkedett el jó helyzeteket.
    Hiába volt jobb az esztergomi csapat, két védelmi hiba és a kihagyott helyzetek a vereséget jelentették.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1989-03-14