Budafoki LC-Soroksári TE 2-1 (0-1)
    Promontor utca, 700 néző. Vezette: Szökrény (6) (Birincsik, Gyarmati).
    BUDAFOKI LC: Tarlósi 0 - Németh Z. 6 - Somogyi 5, Bálint 6, Ócsai 6 - Mbemba 5, Sztanó 6, Reichenbach 5, Németh R. 5 - Cservenkai 4, Szabó Z. 4. Edző: Haífner György.
    SOROKSÁRI TE: Vasvári 0 - Nagy J. 5 - Zsinka 6, Joó 5 - Szente 5, Kislőrincz 5, Duró 6, Bujáki 5 - Csák 4, Boda 5, Simon J. 6. Megbízott edző: Dániel János.
    CSERE: Csák helyett Sándor (4) a szünetben, Cservenkai helyett Horváth (7) az 51., Zsinka helyett Simon F. (-) a 61., Mbemba helyett Kun (-) a 68., Bujáki helyett Koziorowsky (-) a 85. percben.
    GÓLSZERZŐ: Simon J. (Csák jobb oldali beadása után tíz méterről lőtt a jobb alsó sarokba) a 38. (0-1), Kun (Horváth labdájával kiugrott és 15 méterről, jobb külsővel csavart a jobb sarokba) a 71. (1-1), Horváth (Sztanó ívelését követően tíz méterről, oldalra dőlve ollózott a jobb felső sarokba) a 93. percben (2-1).
    SÁRGA LAP: Somogyi a 28., Zsinka az 54., Szente a 73., Sándor a 82., Nagy J. a 86. percben.
    Amikor Puskás Ferenc elegáns mozdulattal elvégezte a kezdőrúgást, kevesen gondolták, hogy ez lesz az első félidő legemlékezetesebb mozzanata. A küzdelmes, sok hibával tarkított játékrészben a hazaiaknak két ziccere volt, de Mbemba nagy magányában a tizenegyes pontról fölé emelt, Németh Zoltán pedig az ötösről a keresztlécre bólintotta a labdát. Á Soroksár viszont az adódó lehetőségét azonnal gólra váltotta, és előnnyel vonulhatott a pihenőre. Szünet után Simon János meccslabdát hibázott, míg a hazaiak cserejátékosaik révén az utolsó húsz percben két látványos góllal megfordították azt a mérkőzést, amelyen a döntetlen igazságosabb lett volna. A második félidő második fele hozott csak jó focit, de ez is kevés volt ahhoz, hogy a játék minősítése jobb legyen kettesnél.
    Haffner György: - Közepes játékkal is eljutottunk gólhelyzetekig és végre kettőt ezek közül ki is használtunk. Akaraterőből jelesre vizsgáztunk.
    Dániel János: - Gratulálok az ellenfélnek.

Forrás: Nemzeti Sport, 1996-11-04