Soroksár-Budafok 1-1 (1-0)
    Haraszti út, 1000 néző. Vezette: Makai (8) (Szök- rény, Gyarmati).
    SOROKSÁRI TE: Vasvári 0 - Lőrincz 5, Szente 5, Lakos 5 - Hídi 5, Duró T. 4, Duró J. 4, Simon J. 4 - Csák 5, Gyurováth 4, Tímár 4. Csapatmenedzser: Kovács Áttila.
    BUDAFOKI LC: Tarlósi 4 - Somogyi 4, Wendler 5, Ócsai 5, Ács 0 - Stranyóczky 4, Sztanó 5, Rei- chenbach 4, Szabó 4 - Cservenkai 4, Németh 4. Edző: Szabó György.
    CSERE: Ács helyett Bálint (4) a 22., Gyurováth helyett Boda (4) a szünetben, Stranyóczky helyett Mbemba (-) a 65., Szabó helyett Hoffmann (-) a 74. percben.
    GÓLSZERZŐ: Csák (az ötösről passzolt a hálóba) a 4. (1-0), Sztanó (fejjel csúsztatott a jobb sarokba) a 88. percben (1-1).
    SÁRGA LAP: Tímár a 20., Lőrincz a 40., Wendler a 42., Somogyi az 50. percben.
    A kezdés után Tarlósi hibáját kihasználva vezetést szereztek a hazaiak, s csaknem a mérkőzés végéig eredményesen fékezték meg a budafokiak kezdeményezéseit, igaz, nem volt nehéz. Duróék már-már győztesnek érezhették magukat, amikor egy pillanatnyi kihagyás miatt két ponttól búcsút kellett venniük.
    Molnár Imre társelnök: - A mérkőzést a helyzetek alapján akár négy-nullra is nyerhettük volna...
    Szabó György: - A sírból hoztuk vissza a mérkőzést.

Forrás: Nemzeti Sport, 1997-05-19