Debreceni Vasutas SC - Stadler FC 1 : 0 17:00

sárga lap: Arany (40.), illetve Nagy N. (63.), Csehi Z. (80.)
    jók: Sándor Cs., Sándor T., Vadicska, Arany, illetve Oprisan,
    Kanál, Csehi Z., Kovács J.

Debreceni VSC:
    Horváth B. - Földvári, Gojan, Sándor Cs., Pető (Balogh, a szünetben) - Dombi, Sándor T., Vadicska, Buliga - Arany, Ilea (Tóth, 90.)

Stadler FC:
    Babócsy - Oprisan - Kertész, Makrickij, Linyikov, Nagy N. - Csehi I. (Rumán, 72.), Molnár, Kanál - Csehi Z., Kovács J. (Lakatos, 48.)

Az első húsz percben alig történt esemény, a vendégcsapat védekezett, a hazaiak is csak lassú, körülményes támadásokkal próbálkoztak. A 20. percben balról Buliga középre adott, és Arany mintegy 10 méterről félfordulásból a kapuba lőtt (1-0). A folytatásban Petőre a 16-oson belül Oprisan rátalpalt, a játékvezető továbbot intett, a debreceni játékos nem tudta folytatni a mérkőzést. A vendégcsapat Kanál és Kovács távoli lövésével, illetve szabadrúgásával kísérletezett.

A második félidőben Sándor T. átjátszotta védőjét a 16-oson belül, buktatták, de a játékvezető továbbot intett. Egyre unalmasabb lett a játék, a vendégcsapat tervszerűtlen, előrevágott labdával kísérletezett, amit a hazai védők biztosan hárítottak.

Csapkodó játékban, alacsony színvonalú mérkőzésen a valamivel többet kezdeményező Debrecen megérdemelte az 1-0-ás győzelmet.

2. avatar: Feyyaz
    2015.11.12, 07:58 (szerk.: 2018.09.16, 17:27)