Zalaegerszegi TE - Nagykanizsai Olajbányász SE 3 : 0 17:00

G.: Fujsz (12. — 11-esből), Preisinger (18.), Lendvai (78.).
    Jó: Preisinger, Szabó II., Szabó L, Balog, ill. Kiss.
    ZTE: Tóth J. — Szabó I, Balog, Kovács Zs. — Lendvai (Sztipánovics, 90.), Kutasi, Fujsz, Halápi (Zugor, 80.), Németh — Preisinger, Szabó II.
    OLAJBÁNYÁSZ: Vlaszák — Agics, Kajdy, Kepe — Tóth P. (Fehér,), Vidóczi (Szalai, 67.), Hegedűs, Farkas, Kiss — Filipovics, Fuisz.
    Nagy lendülettel kezdett mindkét csapat, mégis a hazaiak a 18. percben már 2—0-ra „elhúztak”.
    Fordulás után átszervezte csapatát a vendégek szakvezetője, Keszei Ferenc, de ez sem segített a kanizsaiakon, továbbra is a ZTE irányította a játékot. A 78. percben bebiztosította győzelmét a hazai csapat, Lendvai 14 m-ről helyezett a jobb alsó sarokba (3—0). A zalai rangadón a ZTE végig kezében tartotta a játék irányítását. A hazaiak a legjobb lélektani pillanatokban vették be a vendégek hálóját, és így ilyen különbséggel is teljesen megérdemelten nyerték a mérkőzést.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1994-10-17