Vasas Danubius Hotels - MTK-Hungária FC 2 : 2 18:00

gólszerzők: Pető T. (10.), Tóth A. (28.), illetve Bükszegi (25.), Juhász (91.)
    sárga lap: Simek (64.), Mónos (66.), illetve Jezdimirovic (40.), Balaskó (58.), Juhász (63.)

Vasas:
    Kövesfalvi - Tóth A., Juhár, Zováth, Aranyos - Mónos, Simek (Sowunmi 65.), Pető T. (Zabos 75.), Szili, Tóth N. - Kabát (Tiber 85.)

MTK:
    Vlaszák - Smiljanic, Kuttor, Elek, Szamosi - Madar (Buzsáky 73.), Jezdimirovic, Erős (Balaskó a szünetben), Illés - Bükszegi (Juhász 62.), Ferenczi

10. perc: Zováth kitűnően indította a baloldalon előretörő Aranyost, beívelését Kuttor kifejelte, s az érkező Pető T. 18 m-ről kapásból, elemi erővel bombázott a jobb sarokba (1-0).
    25. perc: Bükszegi jobbról átívelt Illés elé, ő egy igazítást követően visszatette a labdát a "feladóhoz", aki 8 m-ről, éles szögből egyből a bal felső sarokba vágta a labdát (1-1).
    28. perc: Szili jobboldali szögletét az egymásra váró védők között berobbanó Tóth A. 8 m-ről a jobb felső sarokba fejelte (2-1).
    78. perc: Aranyos átadását Sowunmi a 16-osról csak centiméterekkel lőtte a bal sarok mellé.
    89. perc: Sowunmi a félpályáról indult, mindenki átadást várt, de ő két védő között kitört, s egyedül vezethette a labdát a kapura. Lövés helyett azonban ismét csellel próbálkozott, és Vlaszák védeni tudott.
    91. perc: Buzsáky végezhetett el jobbról szabadrúgást, beívelését Juhász 4 m-ről a bal felső sarokba fejelte (2-2).

A szünetet követően a Vasas kitűnően megszervezte védőjátékát, és így az MTK jószerivel kapuralövési lehetőséghez sem jutott. A vendégek végül kis szerencsével a hosszabbításban szerzett góllal szereztek pontot.