Vasas FC - Mezőkövesd Zsóry FC 1 : 1 18:00

2017.08.19, 09:26
    A csapatról csak annyit, hogy szinte az egész társaság formán kívül van. Ráadásul a küzdeni akarás is halvány.

Kirét sajnos megzavarhatta a nyári átigazolási mizéria, annak ellenére, hogy azt mondta maradni akar.

Berecz elveszett ma az eleganciában. Talán Õ neki volt a legtöbb rossz passza.

A támadójátékunkra a kapkodás jellemző, elől nem nagyon tudjuk megtartani a labdát.

Még az X- hez is szerencse kellett a mai napon.

Tisztan akcioink 80-90%- ban a kozep palyan kezd el kohogni.. A vedelem elkenyezteti oket labdakkal , ami a csatarokhoz mar nem jutt el. Mert, igen kiszamithatoak a vissza passzaik. Istenem , egy kreativ kozep palyas konnyen golkiralyt csinalna KULCSAR mesterbol. Peldaul Kleisz a jobboldalon nagyon hianyzik nekem.

Én úgy láttam, hogy az első félidőben Lubos tartotta a lelket a csapatban, miközben két, egészen komoly helyzetet sikerült kihagynunk. Az megvan, hogy Szivacski két csellel megy az alapvonalig, majd laposan keresztbe lövi, és ketten bénázzák el ? Vaskót fejelésre indulva lerántják ?

Szerintem James cseréje kifejezetten jót tett a csapatnak. A középpályán masszívabbak lettünk, elöl több hely lett támadásokra. Burma fájdalmas.A második félidőben teljesen kézben volt a meccs, a gólról nem tudok semmit mondani, azt láttam, hogy a bíró nagyon határozatlan volt.

A közvetlen védelem, és a középpálya között elég nagy sáv üres. Az első félidőben ott megverhettek volna minket.

Amúgy ha nincs ez a peches gól a 91. percben, ami lehet, nem is volt gól, épp a 2. helyen állnánk.

Biztos, hogy jogos ez az óriási kirohanás a csapat ellen?

Nyilván van hiba bőven, de...nem nulla ponttal állunk az utolsó helyen 0:20-as gólkülönbséggel, hanem a legkevesebb kapott góllal a negyediken...túlzottnak érzem ezt a fajta ellenszenvet most.

A gol sajnos gol volt , visszaneztem. A biro szerintem hagyta a durvasagot. Es kerdeses donteseket nem nekunk itelte. Valahogy , VASAS drukkerkent nem tanultam meg a hazaipalya fogalmat. Bar, nincs is olyan nekunk...

a 75. perc körül látványosan elfogyott az oxigén, érdekes módon még az éppen beállt James-en is ezt éreztem (sokat és túl intenzíven melegített?), ezen kívül a teljes csapaton, hogy leálltunk, szerintem nem időt húztunk, hanem szimplán lépni sem volt erő... én elfogadom, hogy ez a nyár túl rövid volt, akkor azt is elvárom, hogy a téli alapozás után viszont csússzon-másszon mindenki, aki VASAS-mezben szerepel... persze, ez még sok ilyen bosszúságot fog jelenteni, mint ez a 90. percben kapott gól, de túléljük...

Sajnos (vagy szerencsére?) csak a 20perctől láttam neten a meccsen, köszönhetően a szánalmas m4sport.hu-nak, ahol egy link alatt megnyitotta az össze meccset és párhuzamba játszotta volna őket. Ezúton is köszönöm nekik a "színvonalas" technikát!

Úgy érzem hiányzott most is valami. Tűz, fanatizmus, motiváltság, hívjátok, ahogy akarjátok, de csak egy két játékosban volt benne.

A gól, az sajna gól volt!

Most leadnám a magam kis pontozását.

Kamenár 8 - végre egy kapus áll, a kapuban, rajta nem múlott eddig se semmi, szép volt így tovább!

Burmeister 4 - semmi extra, hozta a kötelezőt

Vaskó 5 - jól összefogja a védelmet, néha hibázik egyet-egyet (ki nem?), de ha felépülnek a csehek, nálam akkor is maradna a kezdőben

Ristevski 5 - egyik kedvencem, tavaly mindig jól játszott, de idén még nem láttam tőle kiemelkedő meccset. talán a kupadöntő óta, nem találja magát... többször is eltudtak menni mellette, nem volt elég határozott. kérem a tavalyi Kirét, jöjjön vissza!!!

Szivacski 5 - nem tudom megítélni, amilyen jól eltudja vinni a szélen a labdát, olyan jól eltudják mellette is vinni

Vida 4 - szerintem nem olyan jó, ahogy itt többen látni vélik. megkapja a labdát és továbbadja a legközelebb lévőnek, minden kockázat nélkül. lehet ez kell erre a posztra, de szerintem többet is tudna

Berecz 8 - kezd egyre jobb lenni. nagyon jó labdákat oszt, nagyon lát a pályán és ha lehetősége volt rá is engedte a kapura. jól játszott!

Hangya 8 - szorgalmas volt most is, a mi kis hangyánk. mindig megjátszható, mindig sprintel, mindig visszaér, kombinatív jó játékot mutatott most is, jó lenne ha nem csak Moha lenne vevő a játékára

Ádám 3 - szerintem körülményes és lassú, bárkit szívesebben láttam volna ma a posztján

Murka 5 - nem volt rossz, de egyedül nagyon kevés jobb oldalon. nincs egy hangya mögötte, de amint kapott egy Kulcsárt ő is többet tudott mutatni

Remili 6 - talán még így is többet tett, mint kevesebbet. talán fáradékonyabb volt. de a szabadjai, lövései, és másokkal való összjátékára továbbra is szükség van. talán amikor lökdösik jobb lenne megpróbálni tovább menni a labdával, nem mindig a szabadot erőltetni, mert sokat esik-kel

Kulcsár 8 - gól lőtt, emellett sokat lendített a játékunkon, lehet a 90percet még nem bírja (?), de megnézném mire képes Mohával, Murkával körbevéve. minden irányba tud játszani. ugyanúgy bemegy a sűrűbe kis területre és onnan lő vagy vissza passz, de a szélről is feltalálja magát. benne látni a tüzet és a nyerni akarást! a gólja nagyon szép volt!

Manjrekar 6 - hatalmas termetéhez képest, egész jól bánik a labdával és ő is lát a pályám. emelett remek ütemérzéke van és nagyon sok labdát szerez, amit meg is tud tartani. jól fedezi. helye lenne a kezdőben! (rendszer függő, de Vida helyett betenném)

Gaál 2 - a láthatatlan játékos. hány labdaérintése volt? 3-4? hiszek a képességeiben, lehet nem rajta múlik, de most ilyen körülmények között ez nagyon kevés